Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi férfiak! Milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi férfiak! Milyen volt az első együttlét egy férfival?

Figyelt kérdés
Élveztétek? Jólesett?
2020. jan. 12. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Bár kissé furcsa volt, de nagyon jól esett mindkettőnknek.Az is jó volt benne, hogy nem volt kapkodás,vagy idétlenkedés. Azt kaptam, amit vártam, sőt sokkal többet és jobbat.

Azóta voltam biszex nős férfivel és szintén mindketten csak jó emlékekkel gondolhatunk rá.

Igaz,én nem töprengtem évekig, hanem találkoztam, és onnan minden szuper volt :)

2020. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem volt...
2020. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem voltam férfival. De az aktív oldal érdekel elsősorban.
2020. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt. Sokat beszélgettünk és találkoztunk is előtte. Nem akartunk egy idegennel lenni, mivel neki is én voltam az első fiú. Jó haverok lettünk. Mivel az elsőt nyugodtan akartuk csinálni, nem kapkodva, lementünk a Balatonra egy hétvégére. Kivettünk egy apartmant, mint ha két haver lennénk. Napközben szokásos dolgokat csináltunk, strand, stb. Este pedig megfürdöttünk és nyugodtan kiélveztünk minden percet :)

Első este csak szopás volt, de az 2x is. Másnap reggel ismét kaptam egy felejthetetlen cumit. Este már be is tettem neki :)30/f

2020. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felejthetettlen,mint az első csaj is.Minden volt azon kívűl

hogy én nem lettem meg dugva,és ez így is maradt.Élveztük

egymás száját.Én dugtam is.17 voltam

2020. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon bejött, tulajdon képp 2x volt első eset !

Valóban első, mikor én hagytam, hogy egy idegen srác 1x lecumizott. Más nem volt évekig.

Majd pár év mulva egy net.ismerőssel találkoztunk, ismerkedtünk, végül a lakásán kipróbáltunk minden lehetőséget, ami érzéki szexbe beletartozik.Ez volt az igazi első ! Úgy értem mindketten unik vagyunk ! Azóta találkozgatunk, mikor lehetséges.

2020. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát 1 sráccal voltam eddig. Vicces story. Egy boltban nézett. Majd a sorban is és aztán megszólított. Beszélgetni kezdtünk majd megkérdezte, hogy merre megyek. Na neki is arra volt dolga. Mikor kimentünk a boltból megkérdezte, hogy jól érzi-e hogy én is többet akarok. Jól érezte. Kb 20 éves volt, sportos, kék szemek, stb. A vége az lett, hogy a környéken az erdős részen lesz-pott. Ez azóta 7x történt meg. :D Ő volt az első és eddig utolsó pasi akivel voltam. Máig hihetetlen számomra.
2020. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!