Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Külföldön miért befogadóbbak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön miért befogadóbbak az emberek?

Figyelt kérdés
Külföldön pl.Amerikában az emberek miért fogadják jobban be a melegeket(biszex,leszbikus,homoszex) és nálunk miért nem? Itt az oké ha egy szórakozóhelyen akár két idegen részeg lány smárol arra nem szólnak semmit mert miért ne,de ha már józanon látnak két meleg embert csókolózni,kézen fogva sétálni már utálkoznak kint miért nincs ilyen? Rendben tudom hogy mindenhol van ilyen ember is meg olyan is,de arra fele akkor is jobbak az emberek ilyen téren
2020. jan. 17. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

usa kimondottan nem jó példa erre, mert a mai napig előfordulnak olyan esetek, hogy lelőnek embereket másságuk miatt.

Nyugat és észak EU-ban viszont tényleg elfogadóbbak.

2020. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Hát én mint heteró férfi válaszolok.

Engem abszolút nem érdekel, hogy ki milyen beállítottságú bi, vagy meleg, leszbi, nekem tök mindegy, én egyiket sem bántom, sőt azt tartom degenerált embernek, aki egy genetikai "hiba" miatt valakit felelőségre von!

Viszont azzal sem tudok egyetérteni mikor pl a melegek felvonulnak, és provokálják az átlag embereket.

Nyilván nekik is vannak jogai, legyenek is, de én pl azért mert imádom a puncit, azért még nem fogok a kordonon belül nyilvánosan nyalni.

Vagy sétálni 1 boxerben, álló répával.

Mert emberek vagyunk és nem állatok.

Mindenkinek a saját dolga, hogy mit csinál az ágyban, és senkinek semmi köze hozzá.

Csináljon mindenki azt ami neki jólesik, de ne verjük a mellünket, hogy ez milyen jó, és stb...

Én így vélekednek erről a témáról.


33/F

2020. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Ne általánosítsd a külföldöt, lehet nyugat EU toleránsabb (sőt néha már sok is és elindult a genderidiótizmus irányába), de tőlünk keletebbre még nálunk is intoleránsabbak. Eltérő országok, eltérő kultúra, eltérő tolerancia, mi magyarok valahol középen vagyunk.
2020. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek külföldön kevésbé frusztráltak.

Itt a legtöbb embernek a heterok körében is a béka segge alatt van az ismerkedési kultúrája, ezért szar párkapcsolataik vannak. Ha pedig ők nem boldogok, akkor más se legyen az. Hetero pároknak viszont kevésbé mernek beszólni...bár néha az is megesik (mint amikor múltkor a metrón beszóltak egynek, volt róla hír is). A meleg pároknak is csak bátrabbnak kell lenni és ha valami barom beszól, akkor leütni a francba. A homofóbnak mindig ciki, ha egy meleg veri el, ezért máskor majd meghunyászkodik és csendben marad. Néha sajnos csak extrém eszközökkel lehet kiharcolni az elfogadást.

2020. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Országonként változik.


USA sok vidéke prűdebb, de vannak tök LMBT/LGBT barát nagyvárosai is, pl. San Francisco.


Hollandoknál meg már ovisokat szexuálisan felvilágosítanak, 12-13 évesek közül is már sokan szexelnek, 14 felett tök természetes szülőknek is, hogy gyerekük szexel. Az fura, ha nem... Egyébként meg talán ezért, arányában kevesebb náluk a meleg/LMBT, mert nem nőnek fel fiatalok szexuális nyomorban. Csak akik melegek/LMBT-k azok, azok nyíltabban felvállalják.

2020. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!