Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan férfiak, akik 14-30 között nem vagy alig szexeltek, nem buliztak, nem jártak egyetemre sem, külföldön se tollasodtak meg, karriert, vállalkozást sem építettek és még gyerekük sincs?

Figyelt kérdés

Tehát az élet minden területén kudarcot vallottak, kimondható, hogy teljesen selejtek?


Vagy csak én vagyok itt ilyen?


Mert állítólag ez az oldal a rinyáló férfiak gyűjtőhelye. Én viszont biztosra veszem, hogy alig van olyan nyomoronc, mint én, aki ennyi felsorolt dologból SEMMIT, újra megismétlem: S E M M I T nem abszolvált.


Hiszen könnyű úgy osztani az észt, hogy legalább valaki az élet 1-1 területén kiemelkedő és akkor az egész válaszhalmaz úgy jön le, hogy

"semmi baj veled, én is 30 évesen vesztettem el" - csak éppen PhD doktor az illető. Vagy külföldön összedobott 30 millát és vett egy lakást. Vagy World of Warcraft bajnok, arc nélküli YouTuber vagy éppen Bitcoin milliárdos.


Vagy a másik véglet, a "nekünk még rosszabb, mert van egy 20 milliós lakáshitelünk és annyit vagy kevesebbet keresek mint te x év tapasztalattal" - csak éppen az illetőnek volt fiatalon 80 nője, járt 5 országban hátizsákkal, most meg egy felesége és két egészséges gyereke, ezért csóró.


Szóval elő a farbával, létezik még olyan nyomoronc ember, aki az ÉLET MINDEN TERÜLETÉN 0 eredményt ért el? Kort is írjatok!



2019. nov. 29. 00:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Egészséges vagy? Ha igen, akkor kussolj és ne picsogj. Kevés szánalmasabb lény van egy picsogó "férfinél"
2019. nov. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
13%

Igen.


#1 csak kötekszik, olyan dologba, amiről fogalma sincs.

2019. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%

Többen, mint hinnéd.

Csak nem reklámozzák.

2019. nov. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Nincs valami "szociális problémák" kategória? Ez a kérdés nem igazán szexualitás jellegű.
2019. nov. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%

Igen! Vagyunk nem is kevesen barátom!


24/F

2019. nov. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

Első szabály: Hitelt nem veszel fel ha nincs annyi kereseted, hogy törleszteni tud és mellette meg is élni



Miért gondolod h csak a pénz számít.

Lehet könnyebben tálalsz nőt de az a Nő nem téged fog szeretni hanem a bank kártyádat


Az érettségi és egy jó szakma alapnak kell mennie ehhez nem fontos Egyetem .De itt se kell azzal védekezni h drága. Igen az baromira . De aki úgy érettségizett és tanult azt fel veszik állami finanszírozott képzésre Nem kell hozzá semmit tenni csak TANULNI ahhoz hogy meg maradjon az állami finanszírozott státusz nem kell mást csak KŐKEMÉNYEN TANULNI és vért hugyozni a vizsgákon aztán ha hozod az átlagot akkor kapsz ösztöndíjat


Az hogy valaki ügyes WOW-ban az nem jelent SEMMIT . Az Élet NEM számítógépes játék ..


Ha van Nyelvtudásod Nyelv vizsgád akkor tudsz külföldi munkát keresni . Nem kell hozzá semmit tennéd csak TANULNI


Egy jó fodrász esetleg stílus csere.

Kommunikációs késség fejlesztése Tanfolyam

Csodákra képes


Ne verd földhöz a segged tessék Tenni érte .


N

2019. nov. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nézzük, akkor én ilyen vagyok. Egyetlen nővel volt csak szexuális kapcsolatom, életemben összesen háromszor voltam bulizni, szakmunkás végzettségem van, sosem jártam külföldön, egyszerű alkalmazott vagyok és nincs gyerek. Ja és a wow-ot is taurin játszom, a main karimnak csak 504 a gear score-ja.


De!


Az az egyetlen nő a mostani barátnőm, akivel több, mint négy éve együtt vagyunk és szeretjük egymást.

Azért nem jártam bulizni, mert nem élvezem. Jobban szórakozok egy jó film alatt, vagy egy makett összerakása közben. Hiányszakmám van, amivel bármikor találok jól fizető állást, de akár vállalkozást is indíthatok vele.

Jól elvagyok ebben az országban, itt van a családom, a házam, mindenem. Itt tervezem a jövőmet.

Jól fizet a mumkahelyem és viszonylag nyugis is, nem kell halálra dolgozni magam.

Gyerekvállaláshoz nincs még meg a megfelelő anyagi alap és hogy őszinte legyek jelen pillanatban nem is szeretnék gyereket.

Wow-ban még kezdő vagyok, de élvem a játékot. Senki sem úgy kezdi, hogy mindent tud. De folyamatosan fejlődök, közben rengeteg élmnyt szerzek z játékban és rengeteg jófej emberrel kerülök kapcsolatba benne.


Mindenen lehet siránkozni, mindennek lehet a rossz oldalát látni és önsajnálatba süllyedve vergődni az életben. De meg lehet látni az élet jó oldalát és sírás helyett tenni kell azért, hogy mégjobb legyen.


Az élet ugyanolyan, mint a wow. Ott is vannak nehéz küldetések, de ha az ilyeneknél megtorpansz és abbahagyod a fejlődést, akkor örökre az az "egyes szintű troll" maradsz, aki most vagy.

2019. nov. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Az soroltad fel, ami neked vagy szerinted a tarsadalom számára fontos. Amúgy nem hinném, hogy ezektől lesz ember az ember vagy valaki.


Szerintem lehet, hogy nem is te vagy a kisebbség, hanem a többség ilyen, de biztos nagyon sokan vannak.


Ha az valaminek számít, hogy elmész 5 országba hátizsákkal, hát ez könnyen pótlod egy év alatt... de a barátnő, gyerek, vállalkozás is ilyen... tényleg értékek ezek számodra? Mert akkor lennének ilyeneid, nem? Szerintem ezek elérhetőek mindenki számára, az akadályok, nehézségek benned vannak... vagy nem is célod ez, nincs is erre motivációd. Akkor meg minek úgy élni, mint a többiek? Boldog próbálj lenni és szard le ki hogy él. És amit akarsz, azt meg csináld meg, pl nézz egy buszjegyet Szófiába, aztán szállj át egy Isztambuli járatra, a booking-on meg foglalj szállást előre, ha parázol. Legalább 10 fokkal melegebben leszel kicsit.

2019. nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

8-as voltam.


Bocs elbsztam az irányt kicsit... Balkán addig jó, csak a Belgrádot vagy Ljubjanát vedd célba és csorogj lefelé, meglesz egy hoszabb hétvége alatt is az 5 ország hátizsákkal. Boszniát, Albániát meg a kotori partot szerintem ne hagyd ki, jó utat!

2019. nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
42%

Sosem jártam bulizni,sosem érdekeltek ezek a dolgok.


Egyetemre jártam,de egy diploma még önmagában nem egyenes út a sikerhez.


Azt,hogy valaki csinál gyereket nem nevezném sikernek,arra bárki képes.

Normális,kiegyensúlyozott családi életet élni már kevesebben.


A 20 milliós lakáshitelt nem cserélném el semmire,ez akkora összeg,ami miatt egész életében stresszelhet az ember.

Ebből kitalálhatod,hogy gyereket sem vállalnék,mert ez annak még többszöröse.


Annyira nagyon a nyaralás és a világjárás nem izgat,az ég mindenhol kék.És nem is olcsó.

Persze ha milliárdos lennék és unatkoznék,biztosan utaznék néha,de hogy a nehezen megkeresett pénzt,mondjuk 1 évnyi több évnyi spórolt pénzt elverni 1-2 hét alatt számomra nem érthető.


80 szexuális partner sem izgat.Jobban félek a nemibetegségektől annál.100%-os védelem nincs.



Ami számomra a "sikert" jelentené,ha viszonylag kényelmesen,és nyugalomban élhetném le az életemet.

Tehát nem kellene ébresztőre kelnem minden nap.

Kötetlenül élhetném az életemet,jutna idő a hobbijaimra.Heti 4-5ször edzhetnék,amíg bírja a testem.


Nem indulunk egyenlő esélyekkel,és nem minden rajtad múlik.

Mivel vannak az általad felvázolt "sikeres" emberek,így törvényszerű,hogy "sikerteleneknek" is lenniük kell,mivel egy zárt gazdasági rendszerben élünk.


Szerintem az legyen a szempont,hogy ahhoz képest,ahonnan indultál mit tudtál kihozni belőle.

Attól,hogy olyanokhoz hasonlítod magad,akik +10-ről indultak,te pedig -10-ről mondjuk nem leszel előrébb.

2019. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!