Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A gyakori kérdéseken sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakori kérdéseken sokan tényleg nincsenek tisztába a méretekkel vagy hazudnak?

Figyelt kérdés

Több kérdésben is írták hogy ennek annak olyan kicsi, és nem 1x 16cm-et mondtak kicsinek, máskor pedig 14-et.

Ezen az oldalon a legtöbb válaszoló hazudik ezek szerint, nincs tisztába a centikkel, vagy fekete lyuk van a lábuk között.



2020. febr. 3. 02:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Buták mit a segg.
2020. febr. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Nekem 12 van, akkor az hova tarozik?
2020. febr. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Vannak itt olyanok akiknek 24-26 cm csak nem tudom honnan mérik, meg a legtöbbnek 5-6 cm vastag

Bele se gondolnak mekkorát kamuznak

2020. febr. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 cseppszi ***** válasza:
A bejegyzéseinkkel önmagunkat minősítjük. Az olvasó pedig azzal minősíti mit hisz el és mit nem. Vannak őszinte segítők, és vannak fantázia játékot játszó válaszolók. Ez is egy játszótér bizonyos keretek között. Természetesen aki túlzásokba esik vagy törvényt sért azokat kiszürik a jobb akaratúak és a rendszer.
2020. febr. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

12 cm tudtommal még átlagosnak a határa, de nem biztos.

Miért hazudnak? Hiszen ez egy totálisan anonim oldal, ne mondja már nekem azt egy nő hogy a 16 cm kicsi!

A legtöbb pasi valóban kicsinek találja a sajátját, viszont azzal mit ér el egy nő ha a 16 cm-et kicsinek mondja, és ha azt írja le hogy neki ez túl kicsi, és hogy nem érez vele semmit?

2020. febr. 3. 05:03
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Hazudnak
2020. febr. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Mit er el egy no? Semmit, csak allandoan kerdezgetik, es elmondja az igazat. Izgalmi alapotban a huvely 16-18cm hosszu, es peldaul ismertem olyan not, aki csak akkor tudott huvelyileg elelvezni, ha a mehszaja kornyeket eleri a farok, tehat minimum 16-17cm, igy ez alatt neki kicsi. Ez nem hazugsag, ez az igazsag, o ilyen. De van olyan is, akinek a 16 is tul hosszu es fajdalmat okoz. A 12 kifejezetten kicsi, a 16 pedig atlagos kozepe, 14 az alja.
2020. febr. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"Izgalmi alapotban a huvely 16-18cm hosszú" 🤔

Ok, de a ciklusa melyik szakaszában? (Mert ugye a női hüvely hossza a ciklusa alatt is változik, sosem konstans.

2020. febr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

14 cm az átlag? Én kevesebbről tudok, egyébként is, sok a 12 cm-el tudtommal bőven ki lehet elégíteni egy nőt, pl: ha egy nő az újaktól képes elélvezni akkor 12 centitől miért nem?

Egyébként tudtommal azért bőven nem 16-18cm a női hüvely izgalmi állapotban.

2020. febr. 3. 07:14
 10/20 Akis_hamis ***** válasza:
100%

Hazudnak. Vagy a seggüktől mérik. Vagy egyszerűen ilyen idióták.

Mondjuk azt is bírom, amikor csajok írják, általában szűzen, hogy a 22 centi felett az igazi. Nekem 16 centi, soha, egyetlen csaj sem mondta, hogy kicsi és nem jó. Jó, olyan volt, hogy aki csak képen látta az lekicsizte :) De élőben soha.

2020. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!