Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok pisiltetek már be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok pisiltetek már be utcán/nyilvánosan?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Te erre vered? Vagy hogy a fenébe kerül ez a szexualitás kategóriába? Mondjuk a pisiszex a kulcsszavaknál sokat elárul...Egyebként nem hinném hogy sok valódi lány(tehát nem kanos férfi) lenne itt aki 8 éves korától fogva valaha is bepisilt....
2020. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Bejön a pisiszex de azèrt ilyen igènytelen nem vagyok. Mindennek megvan a helye
2020. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Én màr szartam is be. 17 L
2020. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A pasim kértrá de nem tettemmeg.

Otthon simán de akkor is a kádban.

2020. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Gyerelejoisten🤦‍♀️
2020. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A melóhelyemen egyszer. Már nagyon kellett pisilni, de úgy voltam vele, még beveszem a gyógyszerem, aztán kimegyek a mosdóba. Csakhogy a kapkodás közepette félrenyeltem a vizet, és miközben fuldokoltam, hát...utána már nem kellett kimenni. Szerencsére van bent köpeny, az takarta a foltos nacit. Mindenféleképpen nagyon kellemetlen! Ez inkább ciki sztori. Szerencsére nincs kollégám, de amugy maga a munkahely zsúfolt, szóval, hála a sorsnak, hogy van köpeny bent, mert különben elástam volna magam.
2020. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Hát nekem volt 10-enéve egy bnőm, aki a kocsimban ülve simán feltette a széttárt lábait a műszerfalra és úgy spriccelve pisilte a szélvédőt, IMÁDTAM, utána meg jól elnyaltam, ő meg lesz----ott, menet közben :-)

Hát ez totál az ellentéte az utolsónak. :-)

2020. febr. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez valami új fétis???
2020. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

De folytatom az extrém helyzeteket, és ez is megtörtént velünk :-)

Esküvőn voltunk vendégek, az anyakönyvvezető beszél.

Mi a jobb hátsó sorból bebujtunk a földig érő sötétbordó damasztfüggöny mögééé és a bnőm állva félrehuzta a bugyiját én leguggoltam és a számba pisilt egy nagyobb adagot, én meg leneyletm az egészet, hogy ne a földön landoljon, aztán helycsere, ő atommód leszopott.

A titokzatosság miatt lb 1,5 perc után elélveztem a szájába, ő közben guggolva az ujjával küldte el magát.

Aztán pont az aláirásokkor bujtunk elő, senki semmit nem vett észre :-)

2020. febr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
És azok akik az ilyen sztorikat lefujjozzák és 0-ára pontozzák, meg is érdemlik a savanyú szexualitásukat.
2020. febr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!