Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok pisiltetek már be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok pisiltetek már be utcán/nyilvánosan?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem savanyú a szexualitásom,csak nem szeretem ha a számba hugyoznak és nem vagyok olyan pofátlan gyökér hogy egy esküvőn csinálom a függöny mögött.

Az a legjobb része,hogy állításod szerint menet közben is leszopott meg pisilgettetek egymás szájába(vagy a tudja jó franc már hogy mit csináltatok nem olvasom el újra). Hát egészségedre,de remélem ha neadjisten nekimész valaminek csak ti ketten döglötök meg telelisilt szájjal,szopópózban,és nem visztek magatokkal még pár ártatlan embert is...

2020. febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
17%

Már bocs, de miért kellene nekimenni valaminek autózás közben ?

Nyilván nem a Deák téren dugoban araszolva tette :-)

Hanem autópályán, éjszaka, semmi forgalom szinte és csak 90-100-al mentem, úgyhogy ennyit erről.

2020. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!