Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tini srácok! A legjobb barátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini srácok! A legjobb barátotokkal szoktatok együtt tusolni vagy pl. :eggyütt verni?

Figyelt kérdés
Szoktátok egymás farkát nézni mikor tusoltok/öltöztök át? Vagy volt már ilyen élményetek azt létszi írjátok le és kort is írjatok létszi.

##meztelen#maszturbálás#farok#tusolás
2020. febr. 13. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktuk tusolas kozben verni egymasnak. Miert?
2020. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok buz.i, nem.
2020. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
"létszi" írni sem tud a butája..... 😑
2020. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tusoltam már haverral együtt, de nem vertük ki.
2020. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A heterók azt fogják mondani hogy nem, biszexeknél, melegeknél fordulhat elő.
2020. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer történt ilyen kb 19 évesen. Együtt zuhanyoztunk haverommal és nekem fel állt és mivel elég nagy méretem van esélyem se lett volna úgy fordulni, hogy ne lássa vagy ilyenek szóval nem is próbálkoztam csak hagytam hagy álljon. Mikor észrevette először zavarba jött de később nem tudom mi ütött de nagyon elkezdte érdekelni a téma és kérdezgetett. Milyen érzés, hogy ilyen nagy? Szeretik-e a lányok? Milyen nehéz? stb. Csak úgy viccből oda vágtam, hogy megfogni nem akarod esetleg? De az arcán láttam a választ, kicsit gondolkodtam rajta majd kb “oda tartottam” neki hagy fogja. Két kézzel fogdosott, a golyóim is megmarkolta. Én addigra már majd szét durrantam. A fogdosásból lassan verés lett, egyre gyorsabban. Annyira jól esett, hogy csak hátra dőltem a zuhany falának és élveztem. Kis idő múlva el is sültem és az egész az ő hasára és szerszámára ment.
2020. febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
tesómmal szoktunk
2020. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A foci csapatból 4-en legjobb haverok, mindig együtt fürdünk, de ők sajna heterók, szóval szoktak viccelődni, meg egymás farkát megfogják random, hogy “Tiednek jobb a fogása” stb de ők ezen csak nevetnek meg jol szorakoznak. De nekem meleg ként elég nagy szenvedés hogy ne izguljak fel.

Viszont egy sráccal titokba összejárunk már egy jó ideje. Csak nem nyilvánosan, mert még nem “bújtunk” elő.😄


19/F

2020. febr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

tusolni igen, verni nem

20F

2020. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Megszoktam nézni másét kondi öltözőben meg haverokkal is zuhanyoztam már többször. Tesómat meg gyakran látom meztelenül (ő 21F), miután lezuhanyzott meg átöltözik, meg hoki közben is nyitottam már rá.


24F

2020. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!