Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azok a legjobb barátnők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a legjobb barátnők akik együtt járnak minden hova, szórakozni stb szinte mindent együtt csinálnak azok általában már kipróbálták, csinálják egymással vagy leszbikusok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Én kipróbáltam a legjobb barátnőmmel, igaz kicsit illuminált állapotba kellett kerüljek hozzá, de csókolóztunk. Illetve ha itt alszik, szoktuk simogatni egymást, csak úgy poénból, de semmi más. Nem vallom magam leszbikusnak.

18/L

2013. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen szint átlépése után számít valaki egyértelműen leszbikusnak vagy biszexuálisnak?
2013. dec. 3. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
a legjobb barátnőmmel soha nem lennék képes ilyesmire,de egy haverlánnyal már volt szexuális kapcsolatom csak kiváncsiságból. nem mondanám magamat biszexnek ettől.15/L
2013. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Mi sülve-főve együtt vagyunk, de nem történt közöttünk soha semmi :(
2013. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

több mint 10 éve a legjobb barátnőm a legjobb barátnőm, nem voltam belé szerelmes, nem smároltunk nem feküdtünk le soha :)


ő heterő én leszbi

szerencsém van, láttam sok leszbi beleszeret a legjobb barátnőjébe...az szörnyű lehet :/

2013. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Mi egyszer smároltunk részegen fogadásból, de ennyi. Mindketten heterók vagyunk.
2013. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Fúj, a legjobb barátnőmmel nem! SOHA!!!

Az olyan lenne, mintha a tesómmal csinálnám :S


Inkább egy idegennel..

2015. febr. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt meg 15evesen..smaroltunk parszor, o kinyalt es meg szoktuk ujjazni egymast..heterok voltunk/vagyunk..sajnos utana a baratsagunk megromlott, lehet pont ez miatt..de azota a legjobb baratnommel meg csak gondolni sem merek ilyenre..maradok a pasiknal:)
2016. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Puncikat nyalsz, de heteró vagy..mesélj még..
2016. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!