Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk ti elmondanatok mondjuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti elmondanatok mondjuk a legjobb haverotoknak (aki pl. nem utasitja el elvböl ezt a dolgot) hogy kiprobalnatok valamit fiuval is?

Figyelt kérdés
Írjatok meg legyszi mennyi idösek vagytok.
2020. febr. 25. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyértelműen tudom, hogy vevő lenne rá és ki tudnám vele próbálni is. Egyébként nem.

27

2020. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is bi, simán.

19f

2020. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetero vagyok, de vannak meleg ismerőseim, nyilvánvalóan sejtem mit csinálnak és mit nem, na és? Emberileg ítélem meg őket.

Te viszont arra gondolsz, hogy szeretnél a haveroddal ezt-azt. Tanács: előbb puhatold ki, hogy általában hogy áll a melegekhez mielőtt bármit felvetsz neki.

2020. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen el, ha szóba kerül a téma
2020. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ahogy az első, ha lenne rá szexhaver ki is próbálnám szívesen.
2020. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.El is mondtam három haveromnak is már.Kettő azóta nem beszél velem.Szóval ez is benne van sajnos.
2020. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jo haver, akkor megérti, ha nem jó haver, akkor nem érti és problémázik rajta. De nem érti, hogy egy srác nem tehet róla ha a pasik érdeklik.
2020. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Támogatom én is az elsőt. Ha lenne rá egy szexhaver én is kiprobalnek ezt-azt. 23 F
2020. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!