Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagy gond ha szűzként előbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond ha szűzként előbb sráccal szexelek mint lánnyal?

Figyelt kérdés
Aggódom hogy nem fognak érdekelni a lányok utána. Full szűz vagyok csak barátnőim voltak azokkal is csak csók.

2020. febr. 26. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem gond, meg szerintem itt másoknak se.
2020. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy jól esik, szerintem nem ez fog meghatározni téged.
2020. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az őseidnek lesz gond
2020. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Előbb inkább az ellenkező nemmel. Erősen ajánlott.
2020. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lacás1976 ***** válasza:
86%
Ha a fiúkhoz vonzódsz jobban akkor szexelj először fiúval. Én pl annyira full meleg vagyok hogy egy nő annyira izgat fel mint egy villanyoszlop..😀😀😀
2020. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne aggód túl és ne is agyald. Ahogy érzed, úgy is tudni fogod, nyugi.
2020. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt hittem full meleg vagyok, igaz annyira nem voltam belebolondulva a témába.

Első komoly kapcsolatom egy sráccal volt, jó ideig online, majd tali és persze első szexuális élmény.

Aztán szakítottunk és elkezdtek érdekelni a csajok is jobban, később rájöttem biszex vagyok, azóta mindkét nem bejön.

Igazából annyira tartottam tőle, hogy meleg vagyok, mert ugye bennem volt erősen a vonzalom, hogy nem is tudtam rendesen kibontakozni.

Szerintem csak legyél önmagad, majd alakul, nem leszel meleg csak azért mert sráccal kezdesz, elsőre tök izgi de ha biszex vagy, rá lehet unni, tud jól esni a változatosság.

2020. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam pár hasonló sráccal.

Teljesen szűzek voltak, lányokkal félékenkek, nem mertek kezdeményezni, de kellett a lyuk nekik már.

Volt akivel egy-kt alkalom volt, volt amelyik 2 évig rendszeresen d*gott. Mindnek lett utána barátnője.

Ha a lányokhoz vonzódsz, nem lesz másképp ha megd*gsz egy fiút, csak jó érzés lesz, lesz tapasztalatod, milyen amikor bekapják, milyen d*gni. És bátrabb leszel nővel is.

Szóval hajrá.

30/F

2020. febr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves #8. Az a helyzet hogy én mindkét oldalt megjárnám, tehát én is szopnék meg dugnának.
2020. márc. 1. 15:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi gáz vele. Mennyi idős vagy amúgy?
2020. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!