Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gond a nőknek, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond a nőknek, ha úgy szexelek mint egy gép?

Figyelt kérdés
Érzelmek nélkül,szeretek alázni 30F
2014. aug. 24. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ez személyfüggő, valaki erre vevő, valaki az érzéki szexet szereti.
2014. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy olyan nőnek aki csak erre vágyik nem gond.
2014. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gerjednék erre ....!

21/L

2014. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, van olyan nő, aki erre vágyik. Én nagyon másra.


De mondjuk nőtől is hallottam már olyat, hogy neki egy férfi nem több, mint élő vibrátor.


(Én nő létemre megdöbbentem ezen, mert és ennél sokkal többre becsülöm a férfiakat, és jobban tisztelem őket - de ahányan vagyunk, annyifélék vagyunk.)

2014. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak a szexről, beszéltem alapból érzelmes vagyok
2014. aug. 24. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen biztos nem kéne....
2014. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Partnerfüggő. Ha ő ezt szereti nem gond. Ha meg nem akkor persze nagy gond. Én azt mondom, hogy kell mindkét véglet. Ami egy kapcsolatba bele is fér, hisz sokat szexelnek így, rendben van alkalmakkor más. Viszont ha egyszeri alkalomról van szó kérdéses, ott is van szerintem aki erre, meg van aki arra vágyik.

Ez olyan, mint a férfiaknál, van aki úgy szexel, mint te, de van aki romantikusan érzékien szeret szeretkezni, az emberek nem egyformák.

2014. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem fontos a gyengédség, hogy érezzem fontos vagyok neki, nem csak egy rövid állomás... de mondjuk aki belemegy rövidtávú szexkapcsolatba az lehet élvezi
2014. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az alázás nem egyenlő az érzelemmentességgel. Az érzelemmentes szex szimplán unalmas, mint ahogy az is, ha úgy szexelsz, mint egy gép. Pláne, hogy nem egyedül szexelsz, ha szexelsz, szóval nem csak rajtad múlik az aktus minősége. Ez a legnagyobb probléma, hogy a másikra nem gondolsz. Szóval inkább vegyél egy robotot, és "szexelj" azzal.
2014. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!