Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szűzként előbb sráccal mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzként előbb sráccal mint lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon aggaszt, hogy ha előbb leszek sráccal (orál oda vissza), mint lánnyal akkor meleg leszek e?

Nem fognak e érdekelni már a lányok?


Van vagy volt valaki ebben a helyzetben?


Fiú vagyok eddig csak barátnőim voltak.



2020. febr. 29. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem függ attól, hogy kivel voltál előbb. Lehetsz te 10 lány után az 1. fiúval, ha akkor rájössz, hogy ez neked jobban bejön.
2020. febr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne? :)
2020. márc. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először lánnyal kéne csinálnod.Lehet utána nem is

kívánnád a pasikat.Ha mégis akkor biszex vagy.

2020. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne aggódj emiatt annyira, a lényeg hogy neked legyen jó. Az hogy most hetero vag bi, meleg vagy nem számít igazán. Az élet túl rövid, hogy ilyeneken lementálgasson az ember inkább próbálj meg kiteljesedni egy lánnyal, pasival.
2020. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Kipróbálod milyen csajjal és milyen pasival. Utána eldöntöd, hogy melyik izgat jobban és melyiket élvezed jobban. Elárulom, hogy jobb pasival az együttlét😉
2020. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lánnyal voltam előbb "igazán", mégis meleg lettem, illetve vagyok. De az ember egy ideig keresgél, próbálgat, nem tudja, csak érez...
2020. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!