Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha gondolatban eljátszok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gondolatban eljátszok azzal hogy milyen lenne ha?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék de nem gondolnám magamról azt hogy meleg vagyok.


Szóval van egy férfi (létező férfi akit ismerek) És néha mikor maszturbálok, eljátszok azzal a gondolattal hogy milyen jó lenne ha a farkam az ő szájába lenne (Vagyis azt hogy leszopjon és hogy a szájába élvezzek) Viszont amikor találkozok vele, vagy összefutok vele akkor meg egyáltalán nincsen ilyen gondolatom. Sőt! Maximálisan elfog az undor, és olyankor bennem van az, hogy a csudába gondolhatok ilyent, hiszen ez undorító dolog egy hetero szemszőgéből. Aztán újra maszturbálok párhét múlva, újra ugyanez a késztetés hogy (amit már leírtam) viszont elég hamar elmegyek! Másnál is volt ilyen? Amit észrevettem, hogy csak annál a férfinél van ez! Bisztos vagyok benne, hogy nem vagyok se meleg, se biszex. Heteroként engem nem vonzanak a fiúk/férfiak. Sőt ha meleg, biszex valahol a téma maximálisan elzárkozom tőle. Amint már írtam, hogy ha meglátom semmi vonzalom! Lehet az agyam generálja, be mesélek dolgokat és ezt élem meg a valóságba? De ha megélem a valóságba, és ha látom, miért van az hogy ha meglátom nem jön elő az a gondolat hogy mi lenne ha?


Tudom hogy jönnek majd a kommentek hogy de az vagyok stb. stb. De mégegyszer leírom hogy heteroszexuális vagyok, lányokat szeretem! Fogalmam sincs miért van ez? Lehet hülye kérdés.....


Bisztos veletek is előfordult már, és értitek hogy miről beszélek.


Köszi!


*Egy hetero Férfi* *kor nem publikus*



(Privát Üzeneteket nem kérek)


Köszönöm!



2020. márc. 1. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy hetero..csak meg nem jottel ra
2020. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na pont erről beszéltem..... Ezt kár volt ide leírni, mégegyszer leírom nem vagyok meleg! Ha te ezt / ti nem bírjátok felfogni, nem az én szegénységi bizonyítványom.
2020. márc. 1. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:

" Maximálisan elfog az undor, és olyankor bennem van az, hogy a csudába gondolhatok ilyent, hiszen ez undorító dolog egy hetero szemszőgéből. "

Egy hetero szemszögéből, vagyis számodra fontos, hogy a környezeted mit gondol a dologról.


"Sőt ha meleg, biszex valahol a téma maximálisan elzárkozom tőle."

Én meleg vagyok, de mikor még nem fogadtam el magam, én is kényszeresen kerültem azt, mikor egy társaságban előjött ez a téma. Hogy miért? Mert úgy éreztem rólam beszélnek, és fájt hallani, mit gondolnak a melegekről/biszexekről, mert hát én is az vagyok, és tudtukon kívül bántottak engem is.


"Heteroként engem nem vonzanak a fiúk/férfiak."

Pedig de! Valamilyen szinten mégis.

Azt hogy téged vonzanak a férfiak azt nem úgy kell elképzelni, hogy te egy férfival rögtön durr bele a közepébe. MInden biszex más, más %-ban vonzódik a saját neméhez. Van aki csak sz-patna azonos neműt és a többi dolog tabu (még a simogatás is), és van akiben már közel annyi százalék homo vágy vagy, mintha teljesen meleg lenne. (Ugye itt a csók, a romantika, a szex és minden más benne van, de egy hajszál választja el atól, hogy 100%-ig homoszexuális legyen, mivel a lányok is vonzzák).


"De ha megélem a valóságba, és ha látom, miért van az hogy ha meglátom nem jön elő az a gondolat hogy mi lenne ha?"

Elő fog az jönni, nyugi. Amikor találkozol a haveroddal, nem vagy kanos. És kezdeményezős típus sem vagy, mert hát te "hetero vagy". De ha felajánlaná, hogy lesz-pna és a szájába élvezhetsz, tuti hagynád magad.


Véleményem szerint te enyhén biszexuális vagy, nincs mit rajta szégyellni, kevés a hetero, tudod te hány kíváncsi hetero, és kezdő heteroval találkozok nap, mint nap a szexpartnerkeresőn?


"Tudom hogy jönnek majd a kommentek hogy de az vagyok stb. stb. De mégegyszer leírom hogy heteroszexuális vagyok, lányokat szeretem! "

Erre már csak annyit írok, hogy bizonyítja ez azt is, hogy te megerősítést vársz.

Ha azt írod, hogy nem, akkor mi a kérdés?

2020. márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
A kategóriát eltaláltad, enyhén biszex vagy. Nincs ezzel baj, rengeteg fiú fejében megfordul ilyen, a többség nem éli ki.
2020. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!