Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket frusztrál, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket frusztrál, ha egy pasi úgy mér titeket végig, hogy gondolatban kb le is vetkőztet benneteket?

Figyelt kérdés
Vagy inkább úgy vagytok vele, hogy ez is egy fajtája a bókolásnak?
2018. ápr. 17. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Gondolatban minden szabad.Inkább jót tesz az egómnak.

Amúgy meg ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.:)22/N

2018. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1: nekem az is megfelelne :D
2018. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Még soha nem néztek végig utcán, meg sehol se, szóval nekem mindegy.
2018. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem be szokott jönni ;)
2018. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar:)
2018. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Általában a velem hasonló korú, nagyon helyes pasik ilyet nem tesznek, mert csak udvariasan a szemük sarkából oda sandítanak és ennyi.:D Van tartásuk és nem tesznek ilyet. Ez pozitív, van önbizalmuk és nem csorgatják másokra a nyálukat,inkább csak udvariasan megnézik(nem túl figyelemfelhívóan) A kevesbé helyes, kiéhezett, puncit még nem látó srácok viselkednek általában hasonlóan, az én tapasztalatom szerint.:DD Néha jólesne, ha az első típusú srácok néha"becserkésznének", de semmiképpen sem az általad említett módszerrel, hanem egy-egy nyílt,de mégis diszkrét flörttel.:)
2018. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ramone ***** válasza:
5%

ma 16:22

Én is meg szoktam nézni a nőket mert a nők szépek ettől még nem leszek szűz fiú.. viszont az a stílus amit itt kèpviselsz ezzel a posztoddal sokkal irritálóbb tehát valszeg ezért lennél nálam "kevés" és ha n

Meg is nèznèlek talán akkor is azt a szüleid gènjeinek köszönheted nem magadnak szerintem

2018. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Senkinek ne legyenek illúziói, ez nem férfi szokás. A nők is ugyanúgy megnézik a jó pasikat. Akkor fordítva mért ne lenne szabad?
2018. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Látom magadra vetted és ezt úgy kezeled, hogy engem próbálsz leszólni,pedig sértegetés nélkül is elmondhatod, hogy mi a probléma.


Ha zavar is a véleményem és ettől "kevés vagyok neked" (még jó, hogy nem akarok megfelelni) attól még a látványos stírölés szerintem kiábrándító. Lehet, hogy nem vagy szűz, nyálcsorgató pasi,(ezt rólad pont nem is állítottam, mivel nem is ismerlek), de ennek ellenére a túlzott bámulás engem arra emlékeztet, így igen, jó indulattal szólok a kérdezőnek, hogy alpári módon ne bámuljon nőket, ízlésesen is meglehet valakit nézni.


Ha valamilyen problémád van azt minden személyeskedés nélkül elmondhatod, mert kommunikálni tudó emberek vagyunk.

2018. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Abszolút egyet értek #6-ossal.


Nagyon le leszek pontozva, de engem nagyon zavar, ha végigmérnek. Feszélyez, nem érzem magam biztonságban.

2018. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!