Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak szopni szeretek biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danielguy kérdése:

Csak szopni szeretek biszex srácként, ez normális?

Figyelt kérdés

Voltam már sráccal mint aktív fél, nem volt rossz, de annyira nem "babonázott meg".

A passzív oldala a szexnek egyáltalán nem vonz, kifejezetten fájdalmasnak gondolom, ujjal próbáltam kíváncsiságból de szerintem én vagyok a világ legszűkebb embere ott lent :D

A szopatást sem élvezem annyira, lehet kevésbé érzékeny a makkom vagy nemis tudom.

A szopással viszont teljesen más a helyzet. Azt imádom csinálni!

Megy a mélytorok is és annyira felizgat, ha egy férfi méretes és bozontos férfiassága a számban van, hogy vigyáznom kell nehogy túl jól csináljam és hamarabb élvezzen el mint szeretném.

20-40 percig simán kényeztetem és imádom is csinálni.

Ez furcsa dolog?

Inkább a biszex fiúkkal tudtam ezt csinálni mert a melegek eztis, meg azt is akarták.

De én csak mélytorkozni szeretek :D

Lehet tök nagy baromság de ez van.

24/f



2020. márc. 3. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen teljesen normális ha férfak férfiakat szopnak.
2020. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nemtudom, hogy az első szarkazmusból írta a kommentet vagy sem, de szerintem teljesen normális.

Két ember kényezteti egymást és ennyi. 2020-ban ez miért lenne abnormális?

Csak mondom, hogy az ókori görög katonák is csináltak ilyeneket katonatársukkal.

2020. márc. 3. 11:58
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Nehogy már az ókori Görögökhöz, pláne ne a katonákhoz hasonlítsd magatokat. Nem normális ha egy pasi farkat szop.
2020. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát persze.
2020. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj, ismered a határaid és ennyi. Van olyan meleg ismerősöm is, aki nem dug, csak szopat, mert az anális szex nem érdekli, nem vonzza.

Inkabb azzal van am baj, amikor elfojtasz magadban valamit, nem azzal, ha tisztában vagy, hogy mire vágysz és meg is éled.

2020. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat.
2020. márc. 3. 12:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoptatok de nagyon szeretem csinálni Nyugi van ilyen
2020. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Én is imádok szopni. Legszivesebben egész nap csak szopnék, akár 20 fiút is.
2020. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Biszexként én pedig csak is ezt szeretnék.
2020. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem egy ilyen szexhaver kellene :D

Aki csak szopni szeret, de azt nagyon :D

2020. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!