Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális srácként van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális srácként van esélyem normális kapcsolatra nővel?

Figyelt kérdés

Mert akivel ezt közöltem, a többség nem igazán fogadta jól ismerkedésnél. Titkolózni meg nem szeretnék...


28/F



2018. máj. 18. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Rendben hogy titkolózni nem akarsz, de minek mondod el? Hogyha lánnyal ismerkedsz és kapcsolatot akarsz vele miért érdekes hogy bejönnek a pasik is? Meg akarod csalni vagy édeshármast szeretnél? Mert kb ezekre gondolnék ha fontosnak tartanád hogy tudjam már hamar.
2018. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért szeretném tudni, mert ha amúgy jól alakulnak a dolgok..egyre nehezebb leülni és megbeszélni, pláne ha rosszul fogadja..Jobb ezt előbb tisztázni.
2018. máj. 18. 22:45
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
És később miért kellene tisztázni? Nem kötekszem csak érdekel.
2018. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Áh mennyire örültem volna egy ilyen partnernek évekkel ezelőtt. Hol bujkáltak akkor az ilyen férfiak?

Mindegy már, mert van komoly kapcsolatom.


De amúgy nincsenek már ilyen tematikájú társkeresők?

2018. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy biszexuális vagy?:És nem meleg?Ha meleg vagy akkor hagyd a nőket a francba .Egy téged nő soha nem fog ugy vonzani mint egy férfi.Társadalmi elvrás véget meg nem kell hazudni.
2018. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Hogyne lenne. Csak találni kell egy nagyon elfogadó csajt, aki szerint normális hogy mellette néha hátulról is megzavarnak.
2018. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért jó ha tudja, mert ez a személyiségem része. Meg persze a hármas sem kizárt hosszabb távon, de nem ez a cél.
2018. máj. 18. 23:48
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Biszex lány vagyok, szóval nálam értelemszerűen nem kizáró ok, de még csak nem is zavaró tényező, legalább biztos lehetnék benne, hogy te megértesz és tudod, hogy ettől még nem áll szándékokban félrekefélni sem nővel, sem férfival (hiába próbálják ránk sütni ezt sokan).
2018. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
...azt még hozzátenném, hogy én is el szeretem mondani annak, akitől akarok valamit, elvégre ez hozzám tartozik, és ha már a társamnak tekintek valakit, annyi a minimum, hogy tudjam, hogy teljes egészében elfogadja a lényemet.
2018. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2018. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!