Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van aki ugyanígy van? 27N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki ugyanígy van? 27N

Figyelt kérdés
Biszex lány vagyok. A dunántúlon élek, itt nulla lehetőség van ismerkedni, kalandot kialakítani. Ellenben, ha ritkán feljutok Pestre, barátokhoz, ott pillanatok alatt lenne valaki. Más is érzi ezt?
2020. márc. 9. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem. Sokáig vágytam egy nőre , de annyira nem találtam erre felé (Pécsen ) , hogy már le is tettem róla :(

29/N

2020. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Bacardiboykvar ***** válasza:
Szerintem ez nem csak a dunántúlra igaz, hanem általában véve vidékre. Talán abból adódik ez, hogy a fővárosban senki nem ismer senkit és sokkal szabadabban lehet ismerkedni, mint mondjuk vidéken, ahol az ember nagyon sok ismerősbe botlik. Én pl. kaposvári vagyok és biszex nőt keresek, aki elfogadná az enyhe biszexualitásomat, de szinte lehetetlen. 44é bi pasi
2020. márc. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szintúgy...szszbmegye😵😏 sehol semmi😁😁😁
2020. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Dél pest megyében sem egyszerű a helyzet!
2020. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!