Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lenne érdemes meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lenne érdemes meleg lakótársat keresni Budapesten? Nem kapcsolatszerzés céljából, hanem hogy elkerüljek egy esetleges homofób/nem túl toleráns lakótársat, és cserébe ő is ugyanígy "sorstárssal" lakjon.

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem az számít milyen a lakótársad szexuális beállítottsága, hanem az mennyire tudsz vele kijönni. Keress lakótársként egyszerű normális embert és mond el neki, hogy egyébként meleg vagy, van aki elfogadja van aki nem.
2019. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Na pont ezért utálnak benneteket.

A kirekesztés és külön bánásmód igénye miatt!


Millió ember pont lesz-rja hogy te kivel mit csinálsz a szobádban. És a heterók is utálják ha a lakótársa a közös használatú helységbe éli a magánéletét. Ahogy az se jó ha éjjel a sikoltozást vagy az ágynyikorgast kell hallgatni.

A közös albérlet normális emberek között kompromisszum, aminek semmi köze a nemi identitáshoz. Pusztán a kulturált viselkedéshez. Akkor számit ha akarsz tőle valamit.

2019. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szobát, vagy albit keresek. Megértem amit mondasz könnyebb így, elvégre pont az ilyen közeg elől menekülünk:D azt gondolom, bemutatkozáskor el lehet ejteni 1-2 apró mondatot, ami arra utal, hogy meleg vagy, de ezt normális keretek között, hogy azt lássák, semmivel nem vagy másabb ettől még :)
2019. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szó sincs külön bánásmódról, és nem "utálnak bennünket", csak 1-2 begyöpösödött nyomorék, akiket el szeretnék eleve ezzel a szűrővel kerülni.
2019. szept. 5. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Na pont ezért utálnak benneteket.

A kirekesztés és külön bánásmód igénye miatt!"


#2-es, ha nem vennéd észre a kérdező pont azt akarja elkerülni, hogy az esetleges lakótársának és neki kölcsönösen kellemetlen helyzet alakuljon ki. Ebben semmi külön bánásmód nincs csak óvatos. Pont a hozzád hasonlók miatt! Erre beleállsz mint a hülyegyerek a meszesgödörbe. De persze ha te költöznél össze vele és utólag derülne ki, hogy meleg akkor is te lennél felháborodva. Akkor meg aztán kaparnád a falat is ha ne-adj-isten a barátja meglátogatná. Még akkor is ha a közös helyiségekben nem történne semmi.

Titeket meg pont ezért utál mindenki. Mert nektek minden baj amit egy meleg csinál. Még az is, hogy létezik. Undorító vagy!

2019. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#5 Ebből látszik hogy milyenek vagytok. Pont le se sz-rnám.


Mitől más egy meleggel egyutt lakni mint egy heteroval ????

Ti hangoztatjátok a különbséget ! A kérdés is arról szól hogy csak ugyan olyannal akar együtt lakni. És miért ? Mitől más egy meleg ha főz a konyhába? Mitől más egy meleg ha fürdik a furdoszobába ? Mitől más egy meleg a nappaliba nézi. Tv-t? Mit kell ki hangsúlyozni a melegségen?

Hetero nyalakodast se néznék a konyhába vagy máshol. A magán dolgok a hálószobába valók . Ennyi , azon kívül minden más felesleges hiszti !

2019. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 ez tök jó dolog, hogy te így gondolod. De hidd el, sajnos sokan nem így gondolkodnak :(
2019. szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én romeon csináltam egy profilt, mert egy meleg lakótársat kerestem, vagyis inkább egy szobát egy meleg srác mellett. Sikerült is, bár végül csak pár hónapig laktam ott, sajnos közel sem volt olyan szimpatikus együtt élés közben, mint bemutatkozáskor. De ugye ez fordítva is elsülhetett volna. Próbálkozz te is romeon, aztán ki tudja, lehet találsz vkit.
2019. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Minek kell,tudnia egy lakó társnak,hogy meleg vagy.
2019. szept. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Érdekelne
2023. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!