Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha sok keresgélés után már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok keresgélés után már egyszer találkoztam a tökéletes mondható fiúval, aki teljesen közel is lakik, akkor most újra évekig keresgelhetek ápolt embert? Ti hol találtatok normális embert?

Figyelt kérdés
Ti hol jártatok eddig sikerrel? Mert újra találkoznék fiúval, de egyszerűen nincs rendes, vagy közel lakik, vagy eléggé nemibeteg gyanúsak. Ti mi alapján szuritek ki, hogy ki akarna tényleg csinálni valamit?
2020. márc. 15. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Én pl. tükörbe nézek.

Tökéletes vagyok, és közel is lakom.:)

2020. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keresgélj tovább... ha Bp-i vagy akkor könnyebb dolgod van, vannak melegbárok, szórakozóhelyek, szaunák.
2020. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!