Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanság még népszerűnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság még népszerűnek mondható, nők körében, a netes ismerkedés?

Figyelt kérdés
Csak mert valahogy én azt látom (nem tudom,lehet csak nekem?) hogy egy ideje mint ha nem működne egyáltalán,pedig nekem régebben bevált,de egy fél-1 éve úgy érzem sikertelen vagyok ebben,mindenki kamu,lelép,eltűnik,letilt már a legelején a sziánál se kb. 😂 az már szinte csoda ha valaki visszaír,és nem értem miért,mert ez nekem eddig nem így volt,és nem változtam semmit.
2020. febr. 19. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Én utálom a netes ismerkedést. Nem vagyok fent társkeresőn, de fent vagyok közösségi oldalakon (instagram, facebook). Nem társkeresés céljából vagyok felregisztrálva ezekre az oldalakra mégis folyton zaklatnak mintha társkereső lenne és utána megvannak sértődve, ha nem válaszolok. Nem akartam ismerkedni, ő kezdett el zaklatni és ki van akadva, ha letiltom vagy figyelmen kívül hagyom. Egyébként meg nálam az van, hogy sosem szerettem neten ismerkedni. Akik eddig nagyon tetszettek mindet személyesen ismertem meg. Falunapokon, bálakban, barátok által stb. Szerintem sokkal jobb személyesen. Mégiscsak látod milyen a másik, milyen a személyisége, a viselkedése stb. És élőben legalább láthatod hogyan fogadja a közeledésed. Ha nem válaszol azon agyalsz, hogy vajon miért nem ír. Elfoglalt? Haverokkal van? Rossz napja van? Nem tetszem neki? Élőben nem kell találgatnod, mert látod, hogyan viszonyul hozzád. Szivesen lát, mosolyog rád, keresi a társaságod, fogadja a közeledésed, sőt rámenős vagy tetszel neki, de kicsit félénk vagy tényleg tojik a fejedre ezeket mind le lehet szűrni személyesen míg ha írkálsz neki, akkor csak találgatsz, hogy mi lehet.
2020. febr. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fos az egész vissza sem írnak. Egotáplálás.
2020. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!