Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol tudok Crossdresserekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok Crossdresserekkel és transzneműekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Itt nem olyan oldalak érdekelnek, pénzért árulják magukat, és egy menetet lerendezünk és vége, hanem olyan ahol bármilyen térítés mentesen, beszélgetés másik megismerése , meg ilyenek. Valaki esetleg tudna ajánlani valamilyen oldat?

2020. márc. 18. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Én az vagyok és szívesen ismerkednék, beszélgetnék erről.


25/transzlány

2020. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
# 1 Mennyire vagy lany? felhuzol egy noi bugyit es a szoros koverkes testeddel szelfizel? Vagy teljesen noies vagy ?
2020. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

#2 Teljesen nőies vagyok, életvitelszerűen úgy élek, kizárólag a nemiszerv műtét választ el attól hogy külsőre teljesen női testem legyen.


#1

2020. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
És akarsz műtétet?
2020. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Feltétlenül, amit anyagilag megengedhetem magamnak.

(Nagyságrendileg 3 millió forintos tételről beszélünk.)


#1

2020. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Vannak olyan ingyenes szextárskereső oldalak, ahol van transz kategória is. Aztán ott lehet beszélgetni, ha akarsz.

De arra készülj fel, hogyha nem vagy jó pasi, akkor nem fogsz egyszerűen csinos cd/transz lányt találni.

Amikor fent voltam ilyen oldalakon napi 5-10 levelet kaptam, pedig nem vagyok szép, inkább átlagos fölötti. (Nem, nem küldök képet privátban)

2020. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
# 6 ti is ugyanolyanok vagytok mint az igazi nok :D valogatos szutykok!
2020. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Hetente vagy 20-30 pasi rámírt, nem vagyok jótékonysági szervezet, nem fogok mindegyikkel ismerkedni, azzal, vagy azzal a néhánnyal fogok, aki érdekel is. Bár meglepő módon nálam nem a kinézet a döntő, ha egy átlagos szint felett van a pasi, akkor az már nekem okés. Viszont legyen értelmes, legyen kezdeményezőkészsége, legyen határozott, férfias. Na, nálam itt bukik el a pasik 75%-a :(

Amúgy, ha rád is ragadnának a nők, te is ugyanúgy válogatnál.

2020. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!