Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A transzfesztitákkal/transznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzfesztitákkal/transznemüekkel kik szoktak járni?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogyan hivjuk őket, de a kettő fogalom majdnem ugyanaz a szemembe, a lényeg hogy adott esetleg egy férfiból csaj ugye. Tegyük fel hogy nem esett még át nem átalakitó mütéten. Nos rájuk ki izgul ha még péló van alattuk? A melegek, vagy kikkel szoktak összejönni ? Illetve ilyenkor ők aktivan is használják a kukijukat ? Ha pedig már nem átalakitő mütéten is átesik valaki, akkor is csak esetleg a melegek jönnek össze velük ? Mert általában azért észre lehet venni valakiről hogy nem lányként született, nos igen kikkel járnak ők ?

2019. jún. 22. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Általában transzban vanbak egy transzformátorház mellett vagy egy tranzisztorfesztiválon mulatnak.:D
2019. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Leginkább biszexek, vagy akik kipróbálnák milyen egy pasival, de a férfi fejet már nem tudnák elviselni. Tudom, hülyén hangzik, valaki konkrétan mesélte nekem.

Illetve párok, biszex nők.

2019. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Hozzájuk hasonlóakkal járnak,esetleg melegekkel. Egy egészséges heteroszexuális férfi bottal nem piszkálna meg egy nőnek operált faszit, akinek még p.cse is van.
2019. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkoztam, szerintem nagyon nehéz nekik ismerkedni és szerintem nem is veszik őket komolyan csak egy kalandra kipróbálják őket.

Szerintem, ha valaki a saját neméhez vonzódik akkor nem egy kukis nő, vagy egy puncis pasi fog neki kelleni.

2019. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív biszex vagyok (én szeretem dugni a másik embert) és összejönnék így transzneművel. Most kizárólag szexuális alapon mondom, hogy lyuk-lyuk. Ha pedig vonzódom hozzá, az elég
2019. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
transzfesztita XD
2019. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%
Na erre már én is gondoltam. Nõnek ugye nem elég nõiesek, akárhogyan is festik magukat. A genetikát azt nem tudják meghazudtolni. A nõknek meg már nem kellenek, mert férfinak sem mondhatók már, meg eleve nekik sem nõk kellenek. Így vajon nem esnek két szék között a padlóra? És ugyanez vonatkozik a nõbõl lett férfiakra is, bár gondolom õk vannak kevesebben. Mondjuk én nem féltem õket, akik ilyesmire képesek, azok elõbb-utóbb biztosan találnak valakit maguknak.
2019. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Biszex nők? Szerintem nagyon nem meg a férfinőnek sem kellene egy nő, nekik férfiak kellenek.
2019. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
szerintem senki... alapbóé a szex is másabb... meg most egy leszbikus a női testet szereti a meleg pedig a flrfi testet.. aki meg biszex... nos nem kellemes a férfias áll melekkel meg meg férfias testtel meg alapból természet ellenes...
2019. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer olvastam valahol, h itthon a transz emberek nagyon elvannak bújva a társadalomban. A melegeket kezdik csak-csak elfogadni, de a transzfesztiták még kiverik a biztosítékot az átlag embereknél.
2019. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!