Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg pasi létemre egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasi létemre egyre többet gondolok rá, hogy milyen lehetne lánnyal. Lehet nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
A nagy egyedüllét ebben az időben, vagy más hozta ezt ki? De jó lenne ha megértő lány közel engedne magához, úgy is. Nem sok pasim volt az életemben, de eddig nem nagyon gondoltam így lányra még. Nagyon fura és ijesztő is még számomra is. De közben meg érdekelne a dolog.

2020. márc. 24. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Biszex vagy.
2020. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én meg hetero pasiként egyre többet gondolok a shemale-ekre... nincs ebben semmi szerintem.
2020. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azt tartod nemnormálisnak, hogy pasiként a nők izgatnak? :D Biszex vagy ez van, ha melegként elfogadtad magad akkor biszexként is el tudod majd.
2020. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezo biszex vagy és 2es te sem vagy hetero ñ, ugye nem gondoltad komolyan.😂😂
2020. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem vagy egyedül, én idáig amióta az eszemet tudom és élek szexualis életét, leszbikusnak vallottam magam. Kb. 5 éve elkezdtem sejteni, mostmár tudom hogy amúgy FtM (female to male) vagyok, azaz egy hetero transz srác. Eddig csak lányokkal/nőkkel voltam egész életemben, csókolózni sem csókolóztam fiúval, csakis a nők érdekeltek, viszont egy ideje fantaziálok férfiakról is, hogy milyen lehet szopni, vagy ahogy megdugnak,stb. De nemhiszem hogy a való életben lenne bárki olyan férfi, akit közel tudnék engedni magamhoz úgy...

Én is teljesen beparáztam ezektől a vágyaktól/gondolatoktól eleinte, de a szexualitás ilyen, fluid, nem feltétlenül állandó, sokmindenre tapasztalás útján jövünk rá, de lesznek olyan vágyaink is, amiket talán nem tudunk/nem akarunk megélni...

Szóval ez megmarad fantáziának valószínűleg, illetve eddig is éltem/éltünk a felcsatolhatós játékokkal az exeimmel a szexualitás terén, szóval még így is jól megrakhat majd a leendő párom, nyilván ha akar. :D


23

Bp.

2020. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy mi vagy utolsó? Ezt nem értem.
2020. márc. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mindkét nemhez vonzódsz.
2020. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fellacio51 ***** válasza:
53%
Szerintem is biszexuális vagy. Én is az vagyok, gyerek korom óta érzem a szexuális vágyat a férfi nem iránt és a transzvesztiták iránt. Nem probléma, sokan vagyunk ilyen szexuális beállítottsággal. Ha úgy vesszük ez lehet ajándék is, mert a szexualitás teljes spektrumát át tudjuk élni és élvezni.
2020. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, amíg nem fogom tudni megtapasztalni, ez csak álom és kérdés marad számomra sajnos.
2020. ápr. 18. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:
#): ez valami hihetetlen mély és bölcs volt - nem is tudom, miért nem kaptad meg még a Captain Obvious nevet.
2020. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!