Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek csak kivancsisag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kivancsisag vagy biszex vagyok ha elkezdett erdekelni sorozat hatasara a saját nemem? Hogy milyen lehet stb stb

Figyelt kérdés

Nos, az van hogy láttam sorozatokat es voltak benne leszbikusok vagy biszexualisak es elegge elkezdett erdekelni hogy vajon milyen lehetne akar csokolozni novel. Elotte semmi ilyen nem jutott az eszembe sot regebben undorodtam tolle.

Most viszont nagyon de nagyon elkezdett erdekelni. Igazabol nem tudom mit csinalnek hogyha olyan helyzetbe kerulnek hogyha kezdemenyezne egy no akar csak egy csókkal vagy akar szexualisan.

Vagy valaki volt mar ilyen helyzetben, ha igen mi lett a vege?

Orulnek neki hogyha normalis valaszok jonnenek.

Neharagudjatok, hogy ekezet nelkul irtam.


2020. ápr. 6. 18:47
 1/3 Angyalka027 ***** válasza:
Biszex akkor leszel ha a szex azonos neművel ugyanolyan természetesnek veszed mintha másik neművel lennél és a szexualitásod részévé válik. Csak mert kiváncsi vagy vagy mert nagy ritkán megkivánod de egyébként meg a másik nem vonz attól még nem hiszem, hogy biszexnek kéne valakit nevezni.
2020. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fejeztem ki magamat. Akkor valoszinuleg van ra hajlamom?
2020. ápr. 6. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megvan benned rá az affinitás. Ezt nem a sorozat okozta. A sorozat csak a szikra ami begyújtotta a már meglévő puskaport (elkezdtél gondolkozni, de a nyitottság már eleve ott volt benned).

Biszex akkor vagy ha a saját nemeddel izgat "bármi", mivel ez fennáll, így igen úgymond kezdő biszex vagy. Kipróbálod és látni fogod ez-e a te utad vagy sem.

2020. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!