Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aggódnom kéne, hogy idegesít...

Aggódnom kéne, hogy idegesít a saját gyerekem?

Figyelt kérdés

Most is ebéd után le akartam dőlni a kanapéra megnézni egy részt a sorozatomból.

Egyből jön, simogat, mondja a magáét, bújik, nézzünk mást, hiszti...tele van a ház játékkal, komolyan nem lehet kibirni ezt a 20 percet?



2019. aug. 24. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Aggódnod már késő, előbb kellett volna gondolkodni, hogy kell-e neked gyerek. Egyébként megértelek, csak ezzel elkéstél.
2019. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Hány éves?És miért nem akkor nézed,amikor ő alszik?
2019. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Akkor nézz sorozatokat, lakkozd ki a körmöd, szörteleníts stb. amikor a gyerek (bár nem tudom mennyi idős) vagy nincs otthon, vagy alszik, vagy nem az anyjával akar lenni. Te már másodlagos vagy, a gyereked legyen az első:) Egyébként apuka nem tud vigyázni rá amíg te sorozatot nézel?
2019. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinél van Ég pont, amikor a gyereke idegesíti. Nincs efztwl semmi gond
2019. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ez butaság, hogy a szülő másodlagos. Ha a szülő ideges, fáradt, feszült akkor az a gyereknek sem jó. 6 éves és 2 éves de a 2 évessel nincs gond, ő sokáig elvan egyedül, jön megy, játszik.
2019. aug. 24. 13:18
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Saját magam tapasztalata alapján,azt mondom,igen aggódhatsz.
2019. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Hát ez elég fura. Én is sokszor fáradt vagyok, ideges. 1,5 éves gyerek mellett Phd-zom, tanulnom kell a németet is, 2 éven belül B1 komplexet kell letenni. Mégsem idegesít a gyerekem. Ha valamit nézni akarok a Tv-ben, akkor együtt nézünk. Nem tudtok közös programot kitalálni? 6 éves gyerekkel elég sok dolgot lehet már csinálni. Gyurma, strand? Komolyan nem értelek. Sokszor csak este tudok erre időt szánni. Néha szét vet az ideg, amikor az apja délelőtt 10-ig alszik és semmit sem segít, pl nem vigyáz rá. Nagyszülők nincsenek. Az miért baj, ha bújik? Főleg írtad, hogy 6 éves. Nem vagyok vele ideges, feszült? Foglalkozol vele eleget? Ragaszkodik hozzád. Mióta idegesít? Beszélj a pároddal erről. Ő mennyit segít be a gyerekeknél?
2019. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát a 6 évesek már csak ilyenek. Az enyém akkor éhes, szomjas, unatkozik stb, mikor leülök pisilni, vagy elkezdek panírozni, vagy pakolom a mosogatógépet, vagy magamhoz veszem a könyvem. Egészen addig jól elvan, nem akar közös programot, de amint leteszem a popóm, vagy elkezdem az öccsét ellátni, eszébe jut, hogy van anyja is. Ez ilyen. Nem mondom, hogy nem zsong a fejem, vagy húzom fel magam, de megtanultam, hogy meg se próbáljak megnézni egy részt a sorozatomból, mert az már merénylet. Szóval vagy akkor sorizok, ha az apja otthon van, vagy akkor, mikor este már alszik és az apja dolgozik.

Ezt is vállaltad, mikor megszülted, szóval nyugi, majd elmúlik, pár év és te akarsz majd beszélgetni vele, de ő már nem akar, mert te elutasítottad egy sori miatt.

2019. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Van közös program, de nem gondolom úgy, hogy egész nap annak kéne lennie amit ők szeretnének. Nem gondolom úgy, hogy 0-24 ben csicskának, bohócnak kéne lennem és őket kiszolgálni, szorakoztatni.
2019. aug. 24. 14:39
 10/19 A kérdező kommentje:
Bizony majd azért nem akar velem beszelgetni mert napi 20 percet nem vele foglalkoztam. 😁Szeptembertől egyetemen tanulok majd(levelez) és dolgozom, itthonról. Tehát bizony fel kell fognia, hogy várnia kell. Ilyen ez a való világ. Persze széo az elképzelés, hogy 18 éves koráig, körülötte forog a világ, csak nem igaz :)
2019. aug. 24. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!