Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok, ha utólag, már komollyá vált kapcsolatban jönnétek rá a pasitok transz hajlamaira?

Figyelt kérdés
Nem csalna meg, semmi ilyen, de lenne transz vagy crossdresser hajlama.

2020. ápr. 9. 08:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, és én is őt elfogadnám. Csak ne a bugyijaimat, meg ruháimat hordja. Legyen sajátja. A szexben azért maradjon férfi.
2020. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Olyan lány van, aki nem csaj szánalomból fogadná el, vagy az nem társulna egyfajta megvetéssel, hanem érdekesnek, akár izgalmas játéknak látná a dolgot?
2020. ápr. 10. 14:03
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kérdést már jó sokszor feltetted. Itt nem fogsz partnert találni! Vannak erre oldalak, ott nézz szét. Itt aki elfogadja, vagy igy vagy úgy az kapcsolatban él, nem sok esélyed van hogy azt felrugja. Én nem szánalomból fogadtam el a férjem olyannak amilyen. Ne irj privit, mert ott is csak azt irom neked, hogy szeretem a férjem, és nem akarok válni!
2020. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!