Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek mekkora volt a legnagyo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mekkora volt a legnagyobb spriccelés eddigi életetekben? Nekem 1 méter körül.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Háton fekve a fejem környékére megy fel ha rendesen felizgulok, de nem foglalkoztam ezzel még igazán.
2020. ápr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem háton fekve a fejem fölé ellött,,,de volt ,hogy pont a számba ment,,nem zavar ,,fincsi volt szexi
2020. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb másfél méter lehetett, de nem használtam mérőszalagot. Valahogy pont nem jutott eszembe.
2020. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Max. 2 méter lehetett. De az nem mindennapi eset volt.
2020. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a kocsi hátsó ülésén ülve verték ki nekem. nagyon be voltam indulva és akkor az ablak tetejére és jutott
2020. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer 1 hónapig nem vertem. Az akkori bi haverhoz átmentem. Ő találta ki hogy álljak és úgy veri. Na hát brutál nagyot élveztem és akkor jó messze ellőtt. Később mutatott egy farok masszázst. NA azzal is brutálisakat lehet élveznni de magadnak nem az igazi így egymásnak csináltuk.
2020. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a max az volt hogy az államig lőtt fel, de ilyen csak 1X volt, amugy atlagba a mellkasom és a nyak kozé szokott valahova az első spricc xd
2020. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy tartod, hogy méred... Az is számít éppen milyen sebességgek milyen irányba húzod éppen.


Nekem saját erőböl kb. 1méter volt felfele és közben hátrafele is ülő pozícióban.


Állva mondjuk 1méter után került alacsonyabbra az anyag a farkamtól. Ha ezt a földön mérem, simán 2méteres a legnagyobb lőtáv :)


Az abszolút legnagyobbat viszont partnerrek sikerült elérni kb. egy óra játszadozás után. Nem birta kicsapni, aztán átvettem és jó 45fokban felfele elkezdtem csapatni. A cucc fejmagasság környékén vagy a felett érte a zuhanykabin falát, de még bőven ment volna felfele :)


Sztem ez volt a valaha legnagyobb spriccelésem. Legalább 250 centi magas és ugyanolyan messze, ha nincs fal :)


30 bi

2020. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Erős felizgulásnál kb 35-40 km sebességgel lövell ki a sperma .Hogy milyen erősséggel ez a PC izom erősségétől függ

Ha ezt tornáztatjátok,még idős korban sem fog kicsöpögni.

2020. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Én a kocsiban kilőttem a szélvédőt 😄😄
2021. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!