Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bunkóság nem szólni orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság nem szólni orgazmus előtt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy meglepetésként élvezek a punciba vagy szájba, vagy éppen az arcra. Ez bunkóság?

2020. márc. 20. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Punciba nyilván nem, ha csak meg nem volt beszélve az ellenkezője. Másik 2 helyre az, ha nem volt megbeszélve.
2020. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
ha szed fogamzásgátlót akkor nem bunkóság, csak ha tudja, hogy élvezel az őt is beindítja szóval jobb. jelezni.
2020. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
azt elvárom a barátomtól hogy szóljon mielőtt a számba élvez hogy fel tudjak készülni, azaz a torkomra spricceljen
2020. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan miért kellene szólni? Annyi ilyen kérdés van. Aki tapasztalt ffi vagy nő az látja a másikon, hogy közeleg a csúcs felé. Nem kell szólni, hiszen érzed a másik rezdüléseit. Odafigyelés van egymásra, akkor senkinek sem kell szólni mert érezzük a másikon.
2020. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Bunkóság, de én is veretem a szájába.
2020. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
0%
Ejakulàció a szó, mit keresel.
2020. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem gumiba megy, vagy tabival akkor az bunkóság ha előtte nem kérdezed meg hova mehet és hova nem. Amúgy "illik" szólni, de ha összecsiszolódsz a partnereddel akkor úgyis fogja érezni mikor vagy a csúcs közelében.
2020. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem olyan fura... soha egyetlen partnerem se szólt, és soha nem is merült fel hogy kellene. Szerintem elég bizarr lenne ha külön bejelentené a pasi... :D

Mondjuk az szerintem fontos, hogy előre legyen tisztázva, hogy kinek hova oké, és hova nem oké.

2020. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én férfiként nem is tudom elképzelni, hogy ne szóljak, sokkal jobban rá tudok készülni, és beleélni magam, ha a csaj is várja a cuccot, és én is nyugodtan rá tudok készülni. Mondjuk én nem is punciba szoktam élvezni, mindig arc, száj, mellre megy a cucc.
2020. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én szeretem, ha szól a pasim
2020. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!