Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek mi a tapasztalata? Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata? Egy hetero csajt el lehet csábitani? Mennyi az esélye hogy kipróbálná egy másik nővel?

Figyelt kérdés
Attól tartok szerelmes lettem az egyik legjobb barátnőmbe..S.O.S
2020. ápr. 22. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem speciel simán el lehetne csábítani ha egy (szerintem vonzó) nő kezdeményezne nálam pedig abszolút hetero vagyok, egyszer viszont kipróbálnám nővel kíváncsiságból. A barátnődet viszont te ismered, én nem tudom, ő hogy áll a témához.
2020. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha teljesen heteró akkor nem. Nem tudjuk, te ismered a barátnődet. Egyébként mennyiben vigasztalna ha azt írnánk 83.21% és a barátnőd mégis a másik 16.79%-ba tartozna és nemet mondana? Próbáld meg és megtudod.
2020. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

Abszolút heteró, akit el tud csábítani egy nő... cica, ezt hívják binek.


Olyan nincs, hogy heteró, de kíváncsi és társai. Aki heteró, azt nem csábítja el senki aki azonos nemű

2020. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek:Nem merem elmondani neki mi a szitu,attól tartok elveszítem őt mint más nem barátnőmet..ezért nem merek igazán kockáztatni..az első kommentelő kis remenyt hozott a szivembe..köszönöm :)
2020. ápr. 22. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

3: nem tudnék nőbe beleszeretni és kapcsolatban lenni de egyszer lefeküdnék egy nővel miután férfiakkal már kb minden lehetséges dolgot kipróbáltam, új vizekre is eveznék.

Sok sikert kérdező! Ha direktbe nem mersz színt vallani, akkor esetleg apró gesztusokkal, kedveskedéssel próbálkozz és figyeld a reakcióját. Engem speciel csak le kéne itatni egy kicsit de ilyet másnak nem tanácsolni. :D

2020. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5/5 kommentelő..köszönöm a válaszod :) jó azért ilyet olvasni..lehet hogy a felszín alatt van remeny?
2020. ápr. 22. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Sok lány benne lenne kísérletezős játszadozásban, de személy szerint én, aki nem az a fajta heteró vagyok, mint az első és ötödik válaszoló, őszintén jobban felháborodnék, ha leitatna a barátnőm és megpróbálna lekapni vagy bármi, ahelyett, hogy egyszer, akár alkohol mellett, ez már mellékes, de őszintén elmondaná, hogy mi a helyzet. Most magamból indulok ki, de ha valóban olyan jó barátnők vagytok, akkor igenis tudni kellene megbeszélni a dolgot anélkül, hogy gyökeresen megváltozzon a kapcsolat. Hidd el, ha esetleg én lennék ez az említett barátnőd, akkor az után egészen biztosan negatívabban állnék hozzád, hogy fizikailag letámadsz, és nem bízol bennem annyira, hogy egy beszélgetés során puhatolózd ki a dolgokat. Megjegyzem, hozzám közeledhetnél csacsirészegen is, nem működne a dolog, mert bennem nincs egy szemernyi kíváncsiság sem a nők felé.

Egyébként nem tudom, lehet én vagyok furcsa, persze megértem, hogy vonzódsz hozzá meg szeretkezni szeretnél vele, de ha szerelmes vagy a barátnődbe, az mindenképp fájdalmas lesz, hacsak nem viszonzottak az érzéseid, teljesen függetlenül attól, hogy hol mozog a heterósági skálán. Egy ittas alkalmi szex a lényegen nem fog változtatni, és nem hiszem, hogy a beszélgetést ténylegesen ki lehetne hagyni az egészből.


Most nem azért mondom, hogy elcsüggesszelek, nem reménytelen feltétlenül a dolog, de ilyen szituációban szerintem akárhogy is nézzük, ha a barátnőd nem biszex vagy leszbikus vagy valami, akkor fejen állhatsz is koppanni fogsz.

2020. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
7: nem úgy értettem ezt a leitatást, hogy itasson le minuszba és vesse rám magát erőszakosan. Egyszerűen pár pohár fröccs után felbátorodnék annyira, hogy ha gyengéden színt vall és / vagy esetleg konszolidáltan kezdeményez akkor nem térnék ki a hitemből és lennék elutasító hanem meglehet, hogy benne lennék ebben-abban. Az erőszakosság viszont nem célravezető semmilyen körülmények között nálam (sem).
2020. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos,kedves kommentelők..igazat adok mind kettotoknek...hisz mint két külön szemely különböző valaszokat írtatok..és valóban ez a két különböző válasz közül kaphatom meg én is valamelyiket...szívem szerint őszintén,tiszta fejjel megmondanam neki hogy vonzodok a nőkhöz is,csak mivel még SOHA nem beszéltünk ilyen témáról nem tudom hogy hogyan reagalna rá..megbántani sem szeretném őt egyáltalán,hisz hisz nem tudom hogy vélekedik az ilyen emberekrol
2020. ápr. 22. 20:33
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Olyan nincs hogy egy hetero lefekszik a saját nemével. De olyan lehet hogy valaki heteronak mondja magát vagy te gondolod róla, és közben nem az.
2020. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!