Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme a planetromeon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a planetromeon vagy bármely másik meleg tarskeresőn fent lenni? Van valakinek jó tapasztalata velük?

Figyelt kérdés

A kérdésem általanosságban a meleg társkeresőkre vonatkozik, de nyilván a romeo a legismertebb, leggyakrabban használt oldal/app nekünk melegeknek.


Nem alkalmi szexuális együttlétek találása volna a célom, inkább számomra érdekes emberek megismerése, párkapcsolat találása, ezek azonban fél év teljesen elkerültek, csak a csalódások, átverések, játszadozások mentek (tali előtti eltűnések stb)...


21 éves fiú vagyok, többször voltam már fent romeon, grindr-en és 1-2 másik meleg oldalon is, de semmi jót nem hoztak az életembe.


Bárkinek volt már jó tapasztalata bármelyik oldallal?



2018. dec. 5. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Én csak szex oldalról írhatok. 25 éves aktív, biszex, helyesnek mondott, magas srác vagyok, aki inkább a nők felé húz, de évente egyszer-kétszer megkívánom a srácokat is. Olyankor ha felmegyek romeóra, akkor kb 1-2 napon belül tudok találni 18-25 éves, helyes, uni vagy passzív srácot szexre. Szóval erre jó.


Kicsit sajnálom a teljesen melegeket abból a szempontból, hogy a férfiak (szexualitástól függetlenül) inkább a promiszkuisabbak a nőkhöz képest, egy férfi-nő románcnál általában az egyik félben (a nőben) megvan mindig az, hogy ő elkezdi a dolgot terelgetni a párkapcsolat felé, míg a férfiaknál ez kevésbé jellemző, ott kisebb az ilyen stabil kötése a kapcsolatoknak.

2018. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz találni ott normális srácot, de érdemes fent lenni, mert legalább a lehetőséget meg kell adni a dolognak. 23F
2018. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hát ja, ha csak szex érdekelne engem is, akkor oké volna ez az app meg a grindr, bár akkor már inkább biztosra játszva és teljesen inkognitóban maradva lemennék hetente egy szexszaunába és ott elrendezném az eféle vágyaimat.


Merthogy a romeon még szexet is nehéz találni, volt, hogy már címet is írt a srác, majd a tali napján eltűnt.

2018. dec. 5. 22:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az előző páromat a planetrómeon találtam meg. Bár már nem vagyunk együtt. (mivel más országban élek) De nem kizárt hogy találsz ott is helyes pasit aki kapcsolatot keres. Most itt is egy másik alkalmazással találtam meg a párom. Ezt csak itt használják. Én ajánlom, hogy maradj ezeken az oldalakon és tartsál ki az mellett, hogy párt keresel, idővel megtalálod te is. Légy türelmes.
2018. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem már jött össze kapcsolat romeon, grindr-en, és lehet, hogy a most tinderen megismert sráccal is komolyodni fog:D

Szóval igazából bárhol találhatsz. Én a grindr-t szeretem amúgy legjobban, szerintem azt használják a legtöbben. Most lett vége nem rég az előző grindr-en alakult 8 hónapos kapcsolatomnak, és megszámoltam: két hét alatt 447-en írtak rám ezen az appon regisztrációt követően. Igaz, félmeztelen felsőtestem van kint és nagyon sokat voltam elérhető meg kb 90% instant off különböző okok miatt, de ez akkor is magas szám szerintem.

Ez egy nagyon külsőséges világ, de ha kitartó vagy, akkor tuti hamar találsz egy helyes és egyben értelmes srácot, nem az apptól függ. Nagyon sok meleg van és ha csak az 5%-uk keresi azt, amit te, az is sok. Nyilván én is rengeteg gyökért találok, de én csak nevetek ezeken az abszurd helyzeteken. Ne búslakodj, a társkeresés vicces, fogd fel lazán :D úgyis alakul, ha készen állsz rá. Ha rástresszelsz a kapcsolatra, akkor csak összehoz az élet egy szerencsetlennel, akinél jobbat érdemelsz.

22/f

2018. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hehe, köszi mindenkinek
2018. dec. 6. 22:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
huh hat amikor egyedul voltam ,sokakkal találkoztam,de nem passzolt élöben senki,vagy én neki,vagy ö nekem..meg csak sexre utazik mindneki..aztan én ott ismertem meg a jelenlegi barátom es evek ota egyutt vagyunk,szal jo lett a vége) szerintem szerencse is kell az életben,hogy a megfeleö embert találjunk:) mi amugy egy helyes fiatal pár vagyunk,es aki akar baratkozni irjon pv-t)
2018. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes fent lenni, lehetséget kell adni a dolognak. Én sokakkal ismerkedtem ott komoly kapcsolat miatt, de csak kettővel találkoztam. Az egyikkel néhány találkozás után csak barátok maradtunk, a másikkal kb fél évig jártam.
2018. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát én csak magam nevémben beszélhetek.

De szerintem függ attol is honnan keresel.

Pestieknek könnyebb.

Én Miskolci vagyok de nem nagyon találok sajnos. Pedig keresek....

2018. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Grindr-en sikerrel jartam, parkapcsolatom lett (16/f)
2019. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!