Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik át estek tinédzser...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyvok kérdése:

Akik át estek tinédzser korban hogy kikhez vonzódnak azokkal végül mi lett?

Figyelt kérdés

Maradtatok heterók vagy hogy történt?

És mennyi ideig tartott



2020. máj. 1. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Férfiaknál maradtam,férfi lett a nagy ő,akivel az első babát várjuk.

31/n

2020. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem döntés kérdése, ha egyszer az voltál, az is maradsz, csak elnyomod magadban azt, aki valójában vagy. Nyugodtan le lehet pontozni, de akkor is ez az igazság.
2020. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az első pasi rossz volt. Mármint hogy erőszakos stb. Ennek ellenére később is izgatott a saját nemem szóval hiába volt rossz az első. Nagyon rossz volt.
2020. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első egymásnak kiverés után sokáig csak csajoztam, pedig hiányzott, hogy fiúkkal is legyek. Az első orál után felváltva volt csajom és pasim, de volt, hogy egyszerre mindkét nemből volt partnerem.

F/bi

2020. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 tudsz élni:D
2020. máj. 2. 00:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Két lányos élmény után maradtam a férfiaknál. De a hajlam még bennem van, csak már nem olyan elsöprő, mint előtte. L
2020. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Heterobol lettem biszex, majd végül meleg és egy pasi mellett lettem felhőtlenül boldog!
2020. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig csak szexuálisan vonzódtam nőkhöz. Ez meg is maradt, de férjem van ( nyilván neki tetszik :D ) :)
2020. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!