Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van lány, aki el tudná képzeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lány, aki el tudná képzelni, hogy a felcsatolhatós majdnem mindig előkerüljön, mikor szexre kerül sor a pasijával?

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Ismètelten: nem, nincs.

Mi azt akarjuk, hogy megd*gjanak. Hetero nők nevében beszélek.

2020. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Az első válaszolónak: Ha nem tetszik nem kell olvasni..

Amúgy én pl kipróbálnám pedig lány vagyok és nagy százalékban hetero is. Preferencia kérdése. Szerintem a szadistább beállítottságú nőknél nagyobb az esély erre.

2020. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Időnként, az ok. Na de ne minden alkalommal.
2020. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Isten ments...
2020. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Skyra Diamonds válasza:
96%
Mivel a jó szex alapfeltétele szerintem, az egészséges szexuális hozzáállás, ami feltételezi, hogy normális a merevedés a férfi részéről, így csak abban az esetben kell felcsatolhatós kiegészítő, ha a pasinak merevedési problémái vannak, vagy rossz az ágyban, vagy mindketten nagyon perverzek. Normális nő szerintem ezt nem igen igényli, kívánja. A prosti nők biztosan szívesen megcsinálják ellenszolgáltatás fejében.
2020. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondol a kérdező,h lány csatolja fel...
2020. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!