Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan lány, aki tudatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki tudatosan csajosítja el egy pasi szexualitását? Popsis játékok, plug, hagyományos aktua ritkítása, gyakori szerepcserés szex, akár erényöv?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nincs. bar kivetel erositi a szabalyt
2019. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, én mindenesetre kiprobalnam ilyen lánnyal :)
2019. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen exem, bár azért nem egészen ilyen. Őt a külsőségek,mint pl. a szőrtelenítés,körömlakkozás,szemöldököm kiszedése,női bugyi, harisnya viselése izgatta rajtam,de néha vibrátorral is megdugott. Aztán később hallottam, hogy a lányok érdeklik inkább... F.
2019. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Nincs
2019. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyen vagyok.

29l

2019. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Én is simán kipróbálnám ilyen lánnyal. Régi titkos vágyam. Simán benne lennék bármi ilyesmiben. Ha jó kis domináns csajszi lenne meg pláne.


De nem hiszem hogy a nők többsége erre vágyna. Te se férfiasítanád el a partneredet szerintem.

2019. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
#6 Dehogyisnem férfiasítaná el. Minden héten felrakja ezt a kérdést, hogy egy csaj nem e rakná felcsatolhatóssal seggbe.
2019. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Van.
2019. jan. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

kérdező,

mindez nagyon jól hangzik, de 31 évem alatt sajnos még nem találkoztam ilyen lánnyal :(

a nők természetüknél fogva jobban szeretik a domináns férfiakat, ezért ha van is ilyen, akkor az biztosan ritkaságszámba megy a nők körében...

2019. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen csak a netes történetekben van. 😀
2019. jan. 16. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!