Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, lányok, miért titkoljáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, miért titkoljátok el a párotok előtt, hogy biszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés

Én is biszexuális vagyok, de ezt az elején közlöm. Szerintem nem korrekt senkivel szemben. Pl. adott egy nő, aki nem akar olyan férfival lenni, akinek volt már dolga férfival és esetleg még mindig fantáziálgat férfiakról. Nem értem, miért nem hagytok döntést az embernek? Egy kicsit sincs lelkiismeretfurdalásotok, hogy egy ember éveken keresztül átvertek? Plusz lehet, hogyha tudná, akkor nem vonzódna hozzátok, ergo nem szeretne téged azért, aki valójában vagy. Mégis akkor ennek mi értelme? Sok kérdést, választ láttam már az oldalon is, és nem értem, miért kell egy másik ember bizalmával játszani. Ilyenkor úgy őszintén mit éreztek? Minek tartjátok azt az embert, akivel kapcsolatban vagytok, ha még ezt is eltitkoljátok?

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. máj. 14. 00:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem titkoltam el. Ha valaki ezért szeret ki belőlem... Az a többi tikkemtől ki szaladna a világból xD
2020. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Én ismerek biket és nem titkolják
2020. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy sokan vagyunk akik nem titkolják, de mégis eléggé elszomorító volt a szomszédasszony sírását hallgatni, mert megcsalta a férje éveken át egy férfival, igaz ez már más téma, de ezek miatt is unszimpatikusak a biszexuális emberek mások számára.
2020. máj. 14. 00:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak hajlamom van, de az elejen kozlom, a perverzioimmal egyutt.
2020. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem fogsz olyan választ kapni, amilyet szeretnél, és nemcsak azért nem, mert nem jól fogalmaztál. Gondolom, azt akartad kérdezni: aki biszexuális, de letagadja, az miért teszi? A biszexualitást egy generációval korábban még teljesen a homoszexualitással azonos tagadás fogadta, általában ezért rejtőzködnek a biszexek. Egyébként, azt hiszem, a mai átlagember se örülne, ha a párjáról kiderülne...
2020. máj. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak kalandom volt bi, azt nem titkolom. Igazából még tetszik is neki. :)
2020. máj. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem titkolom, viszont ha nem kerül szóba, nem mondom el. Azért, mert nálam binek lenni nem azt jelenti, hogy mindkét nemmel egyszerre. Ha van barátom, eszembe sincs lánnyal lenni. Olyankor ez nem érdekel, így semmi értelme ismerkedéskor elmondani. Vagy egyik, vagy másik, én így működök.L.
2020. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy itt csak olyan válaszokat kapok, akik nem titkolják. Ez tök jó, de légy szíves csak azok válaszoljanak, akik titkolják, mert ez nem válasz a kérdésemre.
2020. máj. 14. 10:52
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy úgy fogalmaztad meg a kérdést hogy azok kapják rá fel a fejüket akik cáfolni akarják az állítást.
2020. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 K.L.Kiss ***** válasza:
80%
Én pl. Titkolom. A dolog egyszerű. Amikor megismerkedtünk és összeházasodtunk, nem voltam képben arról, hogy bi lennék. Amikor pedig már voltak ilyen vágyaim, gyerekeink voltak és tudtam, hogy a nejem ezt nem tudná feldolgozni. Dönteni kellett. Én így döntöttem.
2020. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!