Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért keresik a biszekszuáliso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresik a biszekszuálisok mindig csak a 30 alatti korosztályt? Az 50 fölötti őszülő, kopaszodó férfiak már nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 17:33
 1/9 anonim válasza:
83%

A nőkben sem az 50 fölöttiek a legkelendőbbek...

Azért zsák a foltját megtalálja! :)

2020. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, engem kimondottan az érettebb korosztály vonz :)
2020. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

És ha valaki nem őszulő, nem kopaszodó,nem lepukkant,de már nem fiatal,akkor az miért nem kelendő? :)

Miért az ősz és a kopasz férfi a férfiasság mintája ?


50 F

2020. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem minta, de sajnos a többség őszül és kopaszodik. Te a szerencsés kivételek közé tartozol. Ha a te tapasztalatod mégis hasonló, akkor ez a korral jár. Azon viszont nem tudunk változtatni. :(
2020. máj. 23. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki őszül és kopaszodik, még nem lesz lepukkant.
2020. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Inkább azt tapasztalom,hogy a korombeliek , ha nem "papásan" néznek ki,akkor nem jönnek be.

Tényleg nem tehetek róla,hogy nem vagyok öreges,sem kopasz,jó pár ősz hajszálam van,de mivel sokat mozgok,így jól tartom magam.

Inkább a kezdeményezéssel és a szándék hiányával van gond,illetve sokan nem tudják, mit szeretnének,nincsenek tisztában magukkal.

Pedig pár értelmes harmincassal beszélgettem már,de nem lett folytatás.

Sajnos:(

2020. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiatalok ! Az 50,vagy felettiek sem egyszerre ennyi idősnek születtek,és még nem is ősz hajjal. A választ majd ti is ekkor kapjátok meg.Nektek sem fog tetszeni.
2020. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért csak a biszexuálisokat kérdezed? Egyébként nekem bejönnek, attól, hogy ősz és kopasz még nézhet ki jól. E mellé ha beles bagós vagy alkesz vagy egyveleg, ott van inkább gond. Egy fitt, de kopaszodó őszülő férfi még lehet szexi.
2020. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ez a korral jár. Azon viszont nem tudunk változtatni."

Az a korral jár, hogy az ember idősödik, viszont attól még tarthatja magát.

Nem egy olyan pasit ismerek aki közel az 50-hez (van aki azon túl) kinéz 35-40-nek. Próbál fiatalosan öltözködni, kondiba jár, ad magára és még sorolhatnám.


"Miért keresik a biszekszuálisok mindig csak a 30 alatti korosztályt? Az 50 fölötti őszülő, kopaszodó férfiak már nem kellenek senkinek?"

A kérdésedre meg az a válasz, hogy ők is válogatnak, ahogy te sem állsz le a nálad idősebb korosztállyal úgy ők sem. És nem hinném, hogy fiatal korodban te az 50-eseket nézted ki magadnak, ők is ugyanolyanok mint bárki más.

Hozzáteszem azért ismerek én sok olyat akik 20-30 közti korosztályban vannak, és 50 felettieket keresnek. Csak nem jó helyen keresgélsz, vagy még az lehet a gond, hogy nagyon nyomulsz.

2020. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!