Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak akik társkeresőkön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik társkeresőkön hatalmas farokról (20+cm) készült képet raknak ki profilképnek, általában tényleg ekkorával rendelkeznek, vagy csak így remélnek minél több embert becserkészni?

Figyelt kérdés
Ha utóbbi, annak mi értelme? Élőben úgyis kiderül a dolog.
2020. máj. 25. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Általában az utóbbi. Azt hiszik így hamarabb találnak párt. Azok akiknek tényleg nagy farkuk van azok nem hangoztatják. A meglepetés ereje amúgy sokkal jobb, én tudom.


20 cm

2020. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nem hangoztatod..
2020. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kisördög1 ***** válasza:
100%
Van ilyen is, olyan is. Van akié tényleg akkora, de sokan úgy vannak vele ha már ott lesznek hogy kiderül akkor már úgyis lesz valami és jól járnak.
2020. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját magad írtad a választ. Aki kamus úgyis kiderül
2020. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért szoktam friss képet kérni, amin megkérem valamire, hogy mondjuk tartson egy poharat a farka mellé, vagy a tv távirányítót vagy valami hasonlót. Egyből kiderül, hogy kamuzik-e vagy sem.
2020. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam hangoztatni a 23,5 centiméter hosszú és sörösdoboz széles 16,7 fokos ívben felénél jobbra görbülő hosszanti nyúlású makkos farkam. Amúgy nyugalmi állapotban 12 centire megy össze, de ezt tényleg nem szoktam hozzátenni.

Továbbá ez titok, de eddig egy lánynál sem okozott csalódást, közülük a háromnegyede két perc után spriccelt, a kétharmaduk pedig otthagyta az akkori pasiját miattam.

Nagyon elvetemült lennék ha ezt elmondanám, de múltkor annyira kanos voltam a buszon hazafele menet a buliból, hogy egy hármas női társaság kezelésbe vett a busz hátsó ülésén.

Kétség se férjen arra, hogy olyat én emberrel nem közölnék, hogy a hímvesszőmön olyan erek futnak a makkig, melyek minden egyes lökésnél masszírozzák a G-pontod egészen amíg a cervixig odaérek, majd visszafele is ezt a funkciót hatványozottan adja.

Államtitok szinten kezelendő az az információ, hogy amikor elmegyek, az 10 méter/szekundum erősséggel lövel a formás melleid közé 2-3 deciliteres mennyiségben.


Tehát igen, fő a meglepetés.

2020. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyenek eleve taszítanak, akik küldözgetik, de profil képnek milyen oldalon lehet kitenni intim képet?


"Azt hiszik így hamarabb találnak párt." Nem párt fog találni az ilyen, max dugótársat. De ott is igénytelenebbeket, komolyan ott tartunk, hogy farok kép alapján választanak az emberek partnert.. Ha már külsőségekről beszélünk, akkor sem ez a legfontosabb.

2020. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!