Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A transzexuális nők általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzexuális nők általában nem szeretnek pasikat dugni?

Figyelt kérdés
Beszéltem már néhánnyal és ha oda kerül a sor, hogy kérném, hogy dugjon meg, mind elzárkózik a dologtól. Ez miért van?

2020. jún. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan már hormonozzák magukat, olyankor meg nem garantált a merevedés. Ergo nem tudna dugni
2020. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A nem transzexuális nök nagyrésze sem szeret pasikat dugni. Go dolom azért transzexuálisok, mert nönek érzik magukat vagy növé szeretnének válni. Én nem sok transzexuálist ismerek személyesen de akikkel beszéltem azok hasonlót mondtam. Persze az "eszköz" megvan hozzá, meg akik biszexuálisok azok lefekszenek férfiakkal (is). De mint ahogy a meleg férfiak közt sem mindenki passzív, gondolom ez is preferences kérdése.

Szerintem ez is úgy van mint, ahogy bármilyen szexualitás aktusnál. Amit nem akar valaki az nem történik.

2020. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 + #2 = pont ahogy fent írják, fizikai (biológiai) és mentális okai egyaránt vannak. Nem azért lesz valaki transszexuális hogy utána továbbra is férfiként viselkedjen az ágyban. Amire te gondolsz/vágysz az inkább a shemale.
2020. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 manly ***** válasza:
100%
Inkább azt kedvelik amikor őket dugják.
2021. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!