Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hölgyektől kérdezném mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyektől kérdezném mit tennétek, ha kiderülne a párotokról, hogy titokban transzexuálisokkal szexel?

Figyelt kérdés

Jelen esetben én vagyok a cselekvő fél, barátnőm nem tudja.


(Tudom, erkölcstelen, férfiatlan és hányingerem is van saját magamtól, de nem merem elmondani, mert ha kiderülne hatalmas vihart kavarna)


2019. jan. 9. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

pfuj... azonnal kidobnálak mint macskát szarni.

Nem vihar lenne baccki, kivégzés.

2019. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Leszarom kivel szexel. Félrement, úgyhogy gyilkolászás lenne ígyis-úgyis
2019. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Megcsalt, szóval kidobnám meg összetörne a szívem ha ez kiderülne a barátomról.
2019. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Kidobnam a francba
2019. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Talán annyi érv szólhat mellettem, hogy többször is finoman utaltam barátnőmnek, hogy szeretnék tőle orált kapni és análisan is szeretkezni vele de írtózik ezektől és nem erőltettem tovább
2019. jan. 9. 21:09
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Basszus, ha ki akarod próbálni próbáld, de sose valld be, maradjon titokban es utána a bűntudatod kompenzáld, vegyél meg, adj meg barátnődnek mindent és kenyérre fog kenni. Van sok prűd lány, lehet szexuálisan nem passzoltok annyira, nem olyan nyitott mint te, de lelkileg egyeztek. Az elfojtott vágyak előbb utóbb kitörnek valahol, valahogy. Sokkal rosszabb talán ha máshogy. Kinek tisztje ezeket megítélni? Senkinek. Rossz ember vagy ettől? Nem hiszem. Elárulod? Ez tény, de ha o nyitottabb lenne talán nem is fordulna meg a fejedben. Van egyáltalán hibás egy ilyen szituációban? Talán csak az ösztönök, a mai világ, illetve az egymás meg nem értése, elfogadása, ami miatt megy annyi házasság, kapcsolat tönkre manapság.
2019. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem passzoltok egymáshoz szexuális igények tekintetében, akkor sem az a megoldás hogy megcsalod. Vagy megpróbáltok megoldást találni, vagy beletörődsz. Ha nem tudsz az se baj, de akkor szakíts vele, és keress olyat akivel megvagytok de ne csald a háta mögött. Bocsi de ez nem magyarázat.
2019. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Jaj akárhogy lehet magyarázni, a megcsalás az megcsalás. Más sem azért hűtlen mert mindent megkap a párjától, hanem mert az valamit nem képes megadni neki amit más igen. Legalábbis nagy részben. Olyan ember aki tartja valamire a párját inkább szakít vele ha nem elégíti ki mindenben, vagy elviseli, de nem k*r egyből félre. Ez a gyáva mód. Hiába szereti lelkileg, ha valami nem működik és egyből másnál keres megoldást akkor mégse szereti annyira. És rohadtul nem fer a pároddal szemben.

Kinek a tisztje megítélni? A barátnője tisztje, de persze nem tudja megítélni mert nem tud róla.

Meg mivel minket kérdezett a kérdező, ezért most a mi tisztünk is. Nekem ez megcsalás tehát szakítanék, és mielőtt én leszek a rossz, megszakadna a szívem is ha megtörténne, de inkább tudjak róla, minthogy nem tudom meddig még be legyek csapva.

2019. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Ezt a kérdést inkább fe se tetted volna. Még nagyon prüd és gyepes agyú a társadalom ehhez!
2019. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Attól még senki sem prűd vagy begyöpösödött mert nem tolerálja a hűtlenséget egy kapcsolatban. Egyáltalán nem vagyok egyik se sőt, de attól még nem vagyok oda a gondolattól hogy megcsaljon a szerelmem.
2019. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!