Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi passzív fiúk. Mi volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi passzív fiúk. Mi volt eddig a legextrémebb bdsm élményetek?

Figyelt kérdés
És ha lehet akkor azt is kérném hogy akkor hány évesek voltatok. Előre is köszönöm az értékelhető válaszokat

2020. jún. 15. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem olyan extrém, de egy igen nagy farokkal szopattak meg
2020. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pucsító pózban megkötözve dildóztak egyre tágabbra, utána megdugtak és belémpisiltek. 21 voltam.
2020. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisördög1 ***** válasza:
100%
Egy 60+os pasi utasításainak kellett engedelmeskednem.
2020. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy srác azt akarta, hogy úgy dugjam meg, hogy egyből tövig. Hát felkiáltott, pedig scak 16cm a farkam. A másik srác meg pisit akart. Nem tetszett a dolog de bevállaltam mert helyes volt.
2020. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fökapitany ***** válasza:
85%
Én pl vakrandira felmentem egy pasihoz. Előtte bekötöttem a szemem. A lakásban meztelenre kellett vetkőznöm. Hátrakötözte a kezeim. Megszopatott, aztán a számba vizelt amit nyelnem kellett. Utána felküldött az ágyra és hátulról elég durván megdugott. Utána az előszobában tudtam felöltözni és hazamentem. Soha nem fogom tudni ki és milyen volt a pasas
2020. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem volt még igazi sajnos, de nagyon vágyom rá...


Olyan volt hogy online, volt úgy pár dolog.


27

2020. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Dominához járkáltam néha. Elég sokszor előkerült a strapon, és gyakorolnom kellett a sz . pást. Néha megkérdezte, hogy mit szólnék ha igazi férfin kéne csinálnom, és mondtam h ha ő parancsolja akkor bármit, de igazából nem gondoltam komolyan, h erre sor kerül.

Aztán egyszer, megkérdezte, hogy van-e kedvem egy közös szeánszhoz, még egy másik dominával, és két szubbal. A szívem a torkomban dobogott, mikor kinyögtem h persze, de még ekkor se jutott eszembe, h ebből mi lesz.

Úgy indult mint egy normál szeánsz, csak volt rajtam kívül mg két meztelen férfi, amitől még szánalmasabbnak éreztem magam. Néhány feladat és büntetés után, elkezdődött a verseny, verni kellett mindenkinek a farkát, és mikor elélveznél szólnod kell. Ha nem szólsz időben, akkor egy elég komoly büntetést kapsz, higgyétek el, nagyon nem akarta senki. És persze aki a leghamarabb szól az veszít. Már egy ideje csináltuk mikor az Úrnöm megparancsolta h egymásnak csináljuk. És hát nemtom, annyira fura, és új érzés volt.. abban a pillanatban éreztem h itt azonnal elélvezek, úgy elkiabáltam magam, és kicsit szenvedtem, végül minden erőmmel sikerült kibírnom h ne élvezzek el. Ezzel persze elvesztettem a versenyt de azt még nem tudtam mi vár a vesztesre.. Le kellett szopni mindkettőjüket, mondhatni igencsak fel voltak már izgulva. Végül kikötöztek egy padra, és felváltva vagy a másik két szub vagy valamelyik domina k . rt s . ggbe.. Aztán otthagytak kikötözve teljesen megsemmisülve, míg átmentek a másik szobába iszogatni, nevetgélni.

2020. jún. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
7-es, ez nagyon izgi!!!
2020. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
#7 Én hetero vagyok, de erre muszály volt kivernem, annyira izgató volt!
2020. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!