Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, jártatok már sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már sráccal kimondottan azért, mert biszex?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem :) kaland volt már hasonló
2020. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Így kimondottan nem... de nekem ők is nagyon bejönnek, általánosítva bírom a stílusukat...
2020. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bacardiboykvar ***** válasza:
56%
Én bi pasi vagyok, de egyenlőre még nem találtam olyan hölgyet, aki járna velem azért, mert biszex vagyok! Az én tapasztalataim szerint a nők eltutasítják a férfi biszexualitást. De mondom, ez csak az én tapasztalatom. Remélem előbb utóbb belebotlok olyanba, aki ezt elfogadja, sőt tetszik neki.
2020. jún. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

#3: Az én tapasztalatom meg az, hogy a csajok nagy részét kimondottan izgatja szexuálisan. Mondjuk velem nem azért jártak, mert biszex vagyok, de szinte mindegyik tudott róla (természetesen egy monogám kapcsolatban nem csalom meg a párom azonos neművel sem).


#2: Milyen a stílusuk? Mert rólam, aki nem tudja, az általában nem is feltételezi. Sokkal inkább tartanak macsó alfahímnek, akik nem ismerik a szexuális beállítottságomat.

2020. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3, #4: Én meg azt tapasztalom, hogy általánosab 3 "csoprot" van.

Az egyik kategorikusan elzárkózik attól, hogy biszex pasival kezdjen.

A másikat meg kifejezetten izgatja.

A harmadiknak meg irreleváns.

Természetesen éles határok nincsenek.

2020. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!