Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk!Ti mit reagálnátok arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!Ti mit reagálnátok arra ha a barátnőtök elmondaná azt,hogy saját neméhez is vonzódik?

Figyelt kérdés
Ha megértőek lennétek azt mennyire gondolnátok komolyan?Nem arról lenne csak szó,hogy ameddig veletek is lefekszik addig jó,de igazából nem tudjátok elfogadni,és hosszabb kapcsolat nem lenne lehetséges.Őszintén mi járna a fejetekben?
2020. jún. 21. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Megmondanám neki, hogy másik nővel is megcsalás a megcsalás, de egyébként nem zavarna.
2020. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszene.
2020. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Megmondanám neki, hogy másik nővel a megcsalás nem megcsalás, úgyhogy nyugodtan.
2020. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A pasik 80-90%-a erre azt mondaná reflexből, hogy okés akkor hármaaaaaaas plusz egy nővel.
2020. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját nemhez is vonzódás az nem jelenti azt, hogy folyamatosan mindkét nemmel szexelni kell. Amikor volt komoly kapcsolatom, akkor hiába érdekelt a másik nem is, addig nem kerestem semmit. Olyan mint amikor van egy szőke barátnőd, és ugyan bírod a vörösöket, de ha szereted a lányt akkor nem pörögsz azon hogy elkapj egy vöröset is.
2020. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegye, ha neki így jó.
2020. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elsőre a hármas jutott az eszembe :)


Egyébként elfogadó lennék, de megkérném, hogy lánnyal csak akkor legyen, ha én is ott vagyok :)

2020. jún. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!