Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan, hogy ezért utasítan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy ezért utasítanak vissza valakit?

Figyelt kérdés
Azért tettem biszex kategóriába, mert szerintem ugyanúgy nő is utasíthat vissza így férfit, vagy férfi nőt, nő nőt, férfi férfit. Tehát tegyük fel valaki kb. 7-8/10 külsőre és kikezd egy 5/10-essel mondván jobb esélyekkel indul nála ha csak szexről van szó. Ismétlem, tök mindegy ki milyen nemű vagy identitású. Mire az 5/10-es külsejű tudatosan/tudatalatt végig gondolja melyiktől érezné magát jobban, ha lefekszik egy 7-8/10-essel, vagy ha visszautasítja. Így úgymond felsőbbrendű helyzetbe hozva magát, mondván megtehette volna ha akarja, de ő úgy döntött, hogy nem. Szerintetek van ilyen, hogy amúgy szívesen benne lenne, csak a visszautasítás még vonzóbb dolog neki?
máj. 3. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy lenne ilyen. Mindkét nem megragadná az alkalmat.
máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Ez csak fantázia. Ráadásul egy beteg lélek az, aki ilyeneken agyal.


Az ilyenekkel soha nem lehet jó a szex.


Hetero férfi vagyok

máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyanról már hallottam, hogy a te terminológiádat követve, az ötös visszautasítja a nyolcast, mert elbizonytalanítja, megijeszti hogy egy nála "jobb" kezdeményez nála.


De hogy azért tegye, mert ezt élvezi? Ehhez nem tudok csatlakozni.

máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egeszseges ember nem utasitana vissza azert, hogy tudatosan felsobbrendunek erezze magat. Azt viszont el tudom kepzelni, hogy nagyon onbizalomhianyos es ugy erzi nem er fel a 8-ashoz, vagyis nem erdemli meg a 8-ast, ezert meg se probalja.
máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!