Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A pattanásos hát/fenék taszító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pattanásos hát/fenék taszító egy passzivon?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Ezt látni kell. Az sem mindegy hogy mennyire kötődsz a sráchoz.
2020. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes írja. Függ a pattanásosság mértékétől és a vonzalomtól. Én kondizom és nekem is vannak pattanások a hátamon az izzadástól.
2020. jún. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogom azt mondani, hogy szép a pattanás, de ne vicceljél, emiatt azért nem részesülne az illető úgymond pontlevonásban. Mért nem? Nekem is volt, neked is van, neki is lesz, istenem, előfordul... Majd idővel kinövi, azt nem lesz annyi. Én úgy vagyok vele, hogyha tetszik az arca, akkor minden el van nézve, ha meg nem, akkor csinálhat akármit.
2020. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!