Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok és van egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok és van egy fiú kiszemeltem (én is fiú vagyok).Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg,hogy egy fiú oszt.társam biszex (én is az vagyok).Én ennek megörültem,de nem tudom,hogy mit csináljak. Egy az,hogy félénk vagyok,kettő az,hogy idáig haragban voltunk,de szeretne bocsánatot kérni (én mar rég nem haragszok rá).Egy közös baráttól tudtam meg egyébként és ha minden úgy alakul,ahogy szeretném akkor találkozunk.

2020. jún. 23. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyébként nem komoly kapcsolatot szeretnék,hanem egy szorosabb barátságot.

Romantikusan nem vonzódok fiúkhoz.

2020. jún. 23. 18:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki.
2020. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a bocsánatkérését és beszélgessetek - ott kezdődnek a dolgok. Utána meglátjátok akartok-e egymástól "többet" vagy sem.
2020. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovpet ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy térdenállva kérjen bocsánatot ;)
2020. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
Ha elég erős vagy,akkor keresel alkalmat és kezd viccesen amit majd később komoly nézéssel folytathatsz,de legyetek kettesben mert nagyon érzékeny téma és sokan el titkolják mert az emberek buták és fel sem fogják mi megy végbe egy ilyen ember gondolataiban csak el ítélnek!Ha sikerül akkor fantasztikus élményben lessz részed,(kezdeményez egy érintéssel ha nem húzódik el akkor…)nekem sikerült gyerek koromban a barátommal és utána állandóan csináltuk!
dec. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!