Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány a "van kiszemelted...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a "van kiszemelted?" kérdésre azt válaszolja hogy "nem tudom" az mit jelent?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Azt, hogy nem tudja.
2020. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Azt hogy van csak nem akarja elmondani
2020. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Sok meme van belőle igaz, de nem létezik nőkhöz szótár, fogalom tár :D


Lehet szószerint gondolja, nem biztos az érzéseiben, hogy tényleg tetszik-e neki a srác, vagy valami más okból elbizonytalanodott vele kapcsolatban.


Viszont van olyan barátnőm, aki szándékosan válaszolta ezt a srácnak, mivel nem akarta bevallani, hogy ő a kiszemeltje.


Nem tudhatjuk meg addig ő milyen értelemben mondta ezt, amíg esetleg rá nem kérdezel, hogy hogy értette ezt. :)

16/L

2020. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
#3 egyet értek😄
2020. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy eséllyel vagy te. Az egy elég kínos szituáció, mikor felmerül ez a kérdés, úgy hogy maga a kiszemeltünk teszi fel vagy ő is ott van a társaságban. Nem mondhatunk egy teljesen másik fiút vagy azt, hogy senki, mert azért mgse akarjuk, hogy ezt higgye, de szerelmet vallani sem akarunk hirtelen. Szóval szerintem a lány is zavarban lehetett, nem tudta abban a pillanatban mi erre a helyes válasz (egyébként erre az a helyes válasz szerintem, hogy van, de nem szeretném elmndani ki).

De persze az is lehet, hogy tényleg döntésképtelen jelenleg, nem lehet tudni biztosra.

2020. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!