Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van arra, hogy biszexuálisként egy biszex nővel, vagy biszex nővel és férfival alakítsak ki tartós, vagy alkalmi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje szeretnék egy ilyen kapcsolatot, de úgy látom a többség csak az alkalmi kapcsolatokat kedveli, ami elég veszélyes lehet az egészségre, amellett, hogy sokkal kielégítőbb lehet egy összeszokott és egymáshoz valamilyen szinten kötődő kapcsolat.

2020. jún. 25. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez azért egyénfüggő, de neked szerintem 17,8569% esélyed van :P


(Amúgy én is biszex vagyok és öt évig volt biszex barátnőm, akivel együtt csajoztunk, pasiztunk, szóval létezik ilyen.)

2020. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 15 éve állandó partnerekkel vagyunk,szerintem neked is van esélyed.A férfi velünk lakik,szinte családtag.
2020. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alkalmi kapcsolatra elég nagy esélyed van - de ez tőled is függ (külsőségek - alkalmiban leginkább ez számít). Internet v. elmész egy swingerbe és kész.

Tartós kapcsolat... na ezt meg nem mondjuk így. Még hetero-hetero kapcsolatnál sem tudja senki megjósolni, hogy "mennyi az esély". Szintén rajtad múlik, hogy állsz hozzá, mennyire vagy kívánatos a másik félnek és mennyire intenzíven próbálkozol új és új embereket megismerni.

2020. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azért ez sajnos nagyon leszűkíti az amúgy sem nagy választékot a másik nemből. szerintem az 1-es válaszoló a 17%-al fölé lőtt. Én 0,17%-ot adnék.
2020. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!