Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek, hogy jött össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy jött össze hármas? Milyen volt? Mindkét verzió érdekel. 21L

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
*javítás: igazából pattanásos informatikus 24/F
2020. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igaz, 25 éves informatikus xD Tényleg csak kíváncsi vagyok, nem a részletek érdekelnek legfőképp, hanem, hogy hogy sikerült.
2020. jún. 30. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom barátja volt a harmadik.

Úgy jött össze, hogy megbeszéltük.

Nagyon jó volt.

2020. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Beszéltünk róla, aztán kerestünk partnert.

A csajom biszex, én meg nem vagyok homofób. :)


Lánnyal olyan is volt, hogy én csak néztem őket. Fiúval volt, hogy ketten dugtuk.

Nem ciki ez, de hát ő nagyon szereti a farkakat :D

A szopást kimondottan élvezte (egyszerre szopott le mindkettőnket) a dupla behatolás már nem volt olyan egyszerű, eleve a póz sem túl könnyű, és gondolom befogadni se egyszerű, azóta nem erőltettük.


Nagyjából ennyi. Néha tartunk ilyen többes összejöveteleket. Hedonisták vagyunk.

2020. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

A hármas ott kezdődik, hogy a pároddal megbeszéled ki szeretnétek próbálni és mit, mik a játékszabályok.

Utána próbálkozhattok a neten is, de a legegyszerűbb ha elmentek egy swingerbe. Erre vannak kitalálva a klubok, adott a hely, az idő, nincs felesleges szüttyögés, levelezgetés, képcsere-számcsere, kv-s találkozó - hogy közben a jelentkezők 90%-a kamus legyen aki sosem megy el a találkozóra.

2020. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Üvegeztünk de mi 4esben nyomtuk
2020. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is négyesbe nyumjuk! Mi egy 44biN/41biF házaspár a partnerek 40biN/42biF házaspár. A két lány tini koruk óta együtt nyomják a lány szexet. Így négyesben 11éve. Nagyon jó! Havonta 1-2 hétvégét full együtt töltünk. Megunhatatlan!
2020. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A feleségemmel a barátomat vettük be harmadiknak. A barátom is, én is biszexek vagyunk, a párom ugyan hetero, de nem homofób. Mindenki csinálhatott mindent mindenkivel.
2020. júl. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kollégám kérdezte, hogy volna-e kedvem beszállni hozzájuk harmadiknak 100% heteró alapon. Kb. 2-3 napot gondolkoztam mire igent mondtam. Jól sikerült, és számtalanszor megismételtük utána, a nő nagyon élvezte.
2020. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer buliban, egyszer neten, egyszer pedig munka közben
2020. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!