Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gyerekkoromban volt szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkoromban volt szexuális élményem egykorú fiúval (7-8 évesen). Előfordulhat, hogy ezért lettem biszex? 18f

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Részben lehetséges.
Nem.
61 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy lehetséges lenne. Épp ezt mondják a homofób szülők is, hogy 'Ha a gyermekem meleg embert lát akkor félek, hogy ő is az lesz. Csinálják a négy fal között'.

Kicsiként az ovis barátnőimmel összeérintettük a nyelvünket majd nevettünk(nem tudtuk, higy ez csókolózás) és mégis hetero vagyok.

2020. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2020. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Biztos hogy ettől a traumától van. Sajnos ilyen idős korban a melegség már gyógyíthatatlan.
2020. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Milyen élmény volt amire ennyire emlékszel?
2020. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az egyik válaszolónak már privátban elküldtem, de akkor lényegen és tömören kimásolom a nyílt titkot:

Nem nagyon szeretek erről beszélni, mert el akartam felejteni mihamarabb, de most megteszem.

Tulajdonképpen óvódáskori "legjobb" barátommal mindenben segítettük és támogattuk egymást. Amikor iskolásak lettünk felajánlotta, hogy kipróbálhatnánk új dolgokat. Gondoltam miért is ne, hiszen ismeretlen, szokatlan volt a számomra.

Szóval, elmagyarázta hogy működik a szex, mit kell csinálni, és hát belém tette a.. tudod mit.

Aztán mindig rendszeresen csináltuk kb. 3-4 hónapig, amíg nekem elegem lett, mert én nem akartam. A szüleimnek nem mertem szólni semmit. Másodikos voltam. Aztán a barátságunk tönkrement. Mindenféle szexuális beállítottságú témáról beszélt velem, de már meguntam, és megfenyegettem, hogyha nem megy el, akkor szólok a szüleimnek.

Utána rendszeresen bezártam a kapunkat, hogy még véletlenül se tudjunk találkozni.

Harmadik osztályban elköltözött külföldre szüleivel családi problémák miatt és soha többet nem láttam.

Azóta beilleszkedési problémáim és személyiségzavarral küszködök, amit pszichológus kezelt engem évekig. A beilleszkedési félelmeim még mindig fennáll, és már szinte nem bízok meg senkiben se.

2020. júl. 2. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Ilyen traumával szerintem (például nyilvános tusolóban edzés után vagy hasonló) más egyszerűen undorodna és/vagy félne más férfiaktól(vagy legalábbis heteróként erre fogná). Szerintem ez tényleg genetika, ha csak rossz elmény volt számodra akkor biztosan nem emiatt vagy biszex.

2020. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Genetika? Én tudtommal a szexuális vonzalom a terhességben alakul ki!

Vagy ez nem így van?

A rokonságban nincs biszexuális/homoszexuális (legalábbis így tudom).

2020. júl. 2. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy rosszul mondtam. Az a lényeg, hogy nem az életed során alakul ki. (Tudom, hogy az anyaméhben is él a gyermek, mégis ahhoz, hogy hány éves vagy sem adsz hozzá 9 hónapot.)
2020. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a koleeszban kezdődött mikor egy szép nagyfarkú szobatársam volt, aki cseppet sem volt szégyenlős. Azóta vágyok egy szép nagyra.onnnantól érdekelnek a pasik is. 36 bp.
2020. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ez befolyásolná, sőt.

Csomó olyan is van, akit ellenkező nemű molesztált, aztán mégis heteró...

Heterónak lenni nem az alapbeállítás, a bi vagy homoszexualitás nem attól van, hogy A nem jött be, megnézzük B milyen.


Nekem kb ennyi idősen már vannak az első szexuális érdeklődésről emlékeim. Veled ellentétben én nem csináltam senkivel semmit, nem traumatikus inkább csak természetes, hogy már akkor is érdeklődtem. Hangsúly a tudásvágyon volt, kíváncsiság, de nem tettvágy.


Idősebb gyerekként és tiniként az ember érdeklődik meg minden, de lelkileg még nem kész rá.

2020. júl. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!