Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi alapján dönthetjük el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján dönthetjük el a szexualitásunk?

Figyelt kérdés

Én például úgy 2 éve gondolkozok néha,hogy vajon,akkor mi lehet az enyém.

1 barátom volt,nem tudtam hozzá kötődni,pedig próbáltam,nem volt vele semmi gond,rendes,aranyos volt,de nem sokáig volt meg (3 hónap x nap),de most is hímnemű partnert keresek mert nem vállalhatnám fel a nőneműt,meg vannak fiúk/férfiak akik tetszenek külsőleg,vagy akár belsőleg (bár az nehezebb ugye).


Azonban szexuális értelemben a nőkhöz/lányokhoz vonzódom,a férfiakkal valahogy nem érzem azt,hogy megtenném,és ott inkább félelem van,de mikor barátom hosszabb ideig akart smárolni velem (nem túl szép kifejezés),ott hamar én húztam el a fejem,mert olyan semmilyen érzés volt,aztán gyors felhoztam valami témát vagy sétáltunk tovább.

18/L


2020. júl. 6. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
(Nem történt volna smárolásnál semmi,csak sima csókolózás volt)
2020. júl. 6. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexuális, heteroszexuális, biszexuális ... kifejezés csupán játék a szavakkal, nem az a fontos hogy hogyan skatulyázod be magad, hanem az, hogy találj valakit akivel szexuálisan összeilletek.
2020. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szexuális orientációd definíció szerűen azt jelenti, hogy kikhez vonzódsz szexuálisan. Ha lányként te nem tudsz vonzódni a férfi testhez, akkor leszbikus vagy.

Annak nincs jelentősége ebben, hogy a társadalmi vagy saját elvárások miatt te férfival akarod-e leélni az életed. Viszont szerintem jól járnál vele ha átgondolnád, hogy miért ne vállalhatnál fel egy női partnert. A leszbikusok/homoszexuálisok megítélése sokat javult, nem olyan vészes. Főleg nagyvárosokban. Nehogy arra ébredj majd 10-20 év múlva, hogy milyen jó lett volna ha már korán elfogadod magad.

2020. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen erre gondoltam tegnap,igazából együtt tudnék lenni lánnyal,és talán sikerülne is a kötődés ,és nem gondolnám,hogy valami baj van velem,de család szempontjából más a helyzet,nem fogadnák el.

Így max a későbbiekben vagy nem lehetne kapcsolatom lánnyal,vagy csak titkos,de ott szemet szúrna gondolom,hogy miért nincs barátom,vagy mivel külföldre tervezek menni és ott élni ott lehetne,de azért az még nem itt lesz,és nem is biztos,hogy lánnyal működne a kapcsolat,ahhoz próba kéne.

2020. júl. 7. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj nagyon miatta, van még időd átgondolni. De mindenképp tartsd szem előtt a hosszú távú boldogságodat, mivel a saját életedről van szó így ez fontosabb mint az hogy valakik elítélnek miatta, még ha a saját családodról is van szó.
2020. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!