Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, nyaraláson volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nyaraláson volt már dolgotok ismeretlen, korotok beli srácokkal? Ha igen, mi? Hogy ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés

Itt most arra értem, hogy például szülőkkel elmentettek egy másik városba / országba nyaralni, ahol volt úszás lehetőség, és itt megismerkedtetek-e korotok beli srácokkal (legyen külföldi, vagy magyar).


Kíváncsi vagyok csak, hány embernek jött ez össze. :D Nyaranként egy strandon szoktam dolgozni, és hát a kempingezős résznél szoktam látni korombeli, vagy olyan 16 - 17 év körüli külföldi (holland vagy német) srácokat, de ilyen tipikus germán beütéssel: Szőke haj, kék szem, csontos arc. Totál az esetem.. :'D


20/F



2020. jún. 22. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak álmodoztam ilyenről 😅
2020. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pacsi. :'D
2020. jún. 22. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedem benne h majd egyszer megtörténik, eddig csak szemezgetni szoktam fiúkkal nyaraláson, több sajnos nem volt, mert nem egyedül nyaraltam 😔 19/f
2020. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bámulni kell őket és kacsintással levenni a lábukról őket🤗
2020. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekem csak rossz élményem van :( Egy nagy táborban nyaraltam. Mi voltunk a színjátszó táborosok, de a táborhely maga 200 fős. Mi meg kb 40-en. Így a maradék helyen mások táboroztak. Többek között egy külföldi csoport is. És a 14-20 éves kickboxosok is. A strandon mindig nézegettem az egyiket. Aztán egyik nap intett a fejével. Értettem. Kimentünk a strandról. Elvitt egy kihaltabb részre. Ott dumáltunk. Majd elkezdett szopatni. Majd egyre keményebben. Végül mélytorok. Mikor abba akartam hagyni jött két pofon. Majd közölte hogy nyeljem hisz ezt akarom. A többire nem annyira emlékszem csak arra hogy vártam hogy vége legyen. Egy brutális állat volt. És még csak 17 volt. Szóval el se merem képzelni mit csinálhat most a partnereivel.
2020. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hokizásba ment egyszer egy ilyen eset, nyaraltunk, megismertem, kajakoztunk aztán a második nap már vertük együtt 🤣
2020. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!